Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 150  Következő  | Le Oldal: 15 / 150   [ 4480 hozzászólás ] Hozzászólás küldése
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Azonnali kérdések - Gyors válaszok
HozzászólásElküldve: 2017.11.12. 23:57 

TC módban pedig 5 - 10 Wattal több mint a szokásos (150 - 220 °C között lesz 'sweet point')

Sony Xperia ZR

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.12. 23:37 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

...vagy csak "preheat" avagy boost?
Csak vastag drótnál van értelme.

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!
Az ezirányú kérdéseket a témának megfelelõ topikba kéretik feltenni! KÖSZÖNÖM!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.12. 21:28 

Kari bácsi, ez attól függ milyen huzalról van szó, mi a cél ; csak taste control acéllal (?)

Sony Xperia ZR

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.12. 21:19 
Vaper Egyesületi tag

Nem használok.Igaz, nem is tc-zek.

Magyar konyha - Magyar pálinka - Magyar gőz

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.12. 21:15 
"A" kezdő!

Üdv néktek!!! Ki hány W előfűtést használ, illetve használtok-e egyáltalán???? ( nyilván erre alkalmas készüléken)

Kanthal illetve SS 316!!!!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Karibacsi 2017.11.12. 22:21-kor.

@Karibacsi!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.11. 19:28 
Vaper Egyesületi tag

Én hasonló esetben epoxy gyurmával beragasztottam az 510 csatit.Bírja a strapát, stabil.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.11. 18:46 

Köszi! Úgy néz ki a képek alapján,nem egyszerű mutatvány,simán meg lehetne fúrni a csatit a csavaroknak,de ahogy nézegetem a képeket a gumis csatiról,pont útban lenne a gumi a furatoknak.Ezen még gondolkozni kell :)

Ego 650-1100mAh,ego XL integrált,dupla fűtőszálas integrált,NG tank kazán,Ce2 kerámia,helix v3.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.11. 17:58 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Nem nagyon fog menni... Az 510 csatit az a ket csavar tartja, ennek megfeleloen a keszulekhaz is ugy van kialakitva (ki van marva az 510 alatt), egy anyacsavaros 510 csak akkor mukodne, ha gyartasz egy alatet-szeru ellendarabot, ami ra tud fogni a hazra. Kepek a lenti linken.

http://www.geekayvapes.com/cleaning-hcigar-vt-inbox/

Kép

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.11. 17:54 

Sziasztok!
Következő lenne a "problémám" :) végre vennék egy VT inboxot,viszont egyáltalán nem tetszik a gyári 510 megoldása ,szeretném cserélni olyanra aminek van egy kis gumitömítése körben.Szedett e már szét valaki ilyen készüléket,lehetséges lenne ez a megoldás?Esetleg ha van olyan képe valakinek,amin látszódik a csatlakozó (belülről)az is szuper lenne.Köszi :)

Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

Ego 650-1100mAh,ego XL integrált,dupla fűtőszálas integrált,NG tank kazán,Ce2 kerámia,helix v3.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.11. 02:18 

Hali koszi megcsináltam, semmi ennél közelebb mar nemtudom tolni
Kép
Képnem engedi melegíteni
Up.
Megoldottam az érintkezésel volt gond alul az 510 es csatinal
Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára blackiex 2017.11.11. 09:39-kor.
Ne halmozz, szerkeszd az utolsó hsz-t!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.11. 01:14 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Lkekesi: a hasonlo kazanoknal akkor van ilyen, ha a tekercs szelei hozzaernek a kemeny belsejehez (a kazanter belso falahoz). Tessen szives lenni ugy igazitani a tekerest, hogy ne logjon ki a kazanterbol. Sokat segit, ha az oszlopokhoz kozelebb tolod a tekercseket.

Sent from my Passport using Tapatalk

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Azonnali kérdések - Gyors válaszok
HozzászólásElküldve: 2017.11.11. 01:09 

Hali megérkezett ma a geekvape Griffin 25 plus CLONE om es bármilyen tekerést csinálok bele mindig 0.04 ohm jön ki amit meg ugye nem támogat a mod om valakinek valami tipp ? Csináltam 3,5 12 tekerest (0,3 dróttal mindegyiket ) 3,5 10 tekerés 3,0 8 tekerest 2,5 10 tekerest es mindeggyikkel ugyanaz az eredmény valakinek valami tipp ?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.10. 22:56 

köszi szépen a segítséget! :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.10. 22:13 

blackiex írta:
...ami ideiglenesen csukva, gyerekek. Valami fennakadás van a beszállítókkal, tessenek figyelni az oldalt, nem tudom, mikor kezdenek újra szállítani.

Aki regelve van annak küldtek @ a problémáról!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.10. 20:57 

Ha nem ' death ', hanem Dead Rabbit, az egy dripper : RDA.
A Voopoo Drag jó mod, teszi a dolgát. (túl van reklámozva)
Sony Xperia ZR

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.10. 20:37 

Sziasztok kedves Vaperek! egy olyanban szeretném kérni a segítségeteket hogy néztem egy rta-t death rabbit ez a neve és az lenne a kérdés hogy nincs folyadék tárolója a kazánnak ? :o vagy én nem látom ? :O illetve ha valakinek van esetleg vapoo dragja akkor tudna adni véleményt róla ?

köszi a válaszokat előre is ! :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.09. 21:51 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

...ami ideiglenesen csukva, gyerekek. Valami fennakadás van a beszállítókkal, tessenek figyelni az oldalt, nem tudom, mikor kezdenek újra szállítani.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.09. 20:45 
Vaper Egyesületi tag

mjessence.com

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zödfülű 2017.11.09. 22:28-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.09. 20:34 

Rendben és köszönöm is a segítséget! Viszont vennék is nagyon szivesen Mystic aromát (vagy hasonlóan jót) alaplével külön vagy egybe mindegy de jó volna tudni, hogy honnan rendelhetném meg. Mivel tudom, hogy ilyesmit nem szívesen írtok ki ide, ezért ha lenne olyan jó bárki, akárki, aki segítene abban, hogy honnan vásárolhatok jó minőségű löttyöket (amitől nem rekedek be...) az kérem segítsen a következő email címen: envagyokapeter@gmail.com

Köszönöm!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.09. 16:23 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Indián: gyakori félreértés ez. Azokból az időkből, amikor ha nagy gőzt akartál, mecházni kellett.
A mecha akkufeszt ad le, nem tud annál többet (sem kevesebbet), de az elektronikások igen.
Pl. egy 0.4 ohmos tekercs kb. 35W-on fog menni a mechán, mert akkufeszt kap (~3.7V). Ha 35W fölé akarsz menni, Ohm törvényéhez kell nyúlni, ami kimondja, hogy az ellenállás csökkentésével EGYENES ARÁNYBAN nő a teljesítményt. Pl. 0.2 Ohmmal, amivel felére csökken az ellenállás, kb. duplázod a teljesítményt.
(CSAK elméletben, ugyanis az akkumulátor annál kisebb feszültséget ad le, minél nagyobb a terhelés és ugye minél kissebb az ellenállás, a terhelés annál nagyobb!)

Ha ugyanezt a 0.4 ohmot ráteszed egy VW modra, mondjuk egy kétakksis RX2/3-ra, 90W-ig fel tudod húzni, azaz 6V-ot is adhatsz neki.
Ohm törvénye azt is kimondja, hogy a feszültség növelésével NÉGYZETES ARÁNYBAN nő a teljesítmény, tehát 2x akkora feszültség (esetünkben 3.7V helyett 7.4V) hatására 4x annyi Watt lenne a végeredmény - látható is, hogy a példában mindössze 2.3V pluszt adtunk neki és két és félszer nagyobb teljesítményt kaptunk.

Az ellenállás csakis egy szempontból számít: passzol-e a készülékünkhöz vagy sem.
Ha mechád van, akkor a feszültséggel kell számolnod, mert az az adat, ami fix és adott.
VW készüléknél a legfontosabb a max. feszültség, amit le tud adni és a max. teljesítmény. RX 2/3 pl. 6V-ot tud két cellával. Ezért pl. hiába csinálsz egy dual claptont, ami szép nagy felületű, ha 0.8-1 Ohmra jön ki, a 6V-os plafon miatt 45-36W fölé nem tudsz vele menni.

Az ilyen mantrák, mint a "kisebb ellenállás = nagyobb gőz" olyan betanult, félművelt marhaságok, mint a "sírva vigad a magyar": mindenki csak szajkózza, de nem érti, mi van mögötte, változtatni és megkérdőjelezni pedig aztán végképp nem.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.09. 14:25 

Lkekesi9 írta:
Hali megint én [emoji23] köszönöm a válaszokat megcsináltam amit mondtál hosszabb vattát hagytam a nagy folyás megszűnt viszont félóra-óra alatt ennyi megjelenik engem meg már az őrületbe kerget több vatta kéne vagy mi lehet a baj ? És ahogy látszik a gombnál lévő makró fotón ott is kicsapódik ilyen kis mennyiség igazából már ötletem sincs és gondoltam inkább kérdezek mint hogy elhasználjam az egész vattámat

Tekerés:0.30 as huzallal 3mm es tekerés 10 kör
Vatta:kendo vape cotton gold edition

Előre is köszönöm a válaszokat.

Szia,
én ilyen esetben mindig a tekercs magàtmérőjével mentem fél miliméterenként felfelé amíg meg nem szűnt a folyás. A google kép találtok alapján inkàbb 4es magokat làtok -még ha a Clapton miatt csal is picit.
Ezeknél a tankoknàl a liquid nyílàsok vattàzàsàt ki kell tapasztalgatni... én a Griffinnel heteket szórakoztam- mostmàr simán bemerem rakni a zsebembe is :D

Lehet hogy butasàg de a tekercset szét húznàm picit hogy ne legyen keskenyebb mint a felömlő ami alatta van ugyanis a feltorlódott liquid a tekercs szélein hő és gravitáció hatására direktben tudnak bele csepegni.

Sok sikert!
üdv. técé

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.09. 13:40 

Köszönöm a segítséget megpróbálok egy picivel több vattát hátha

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.09. 13:26 

Nem kell 0,2ohm a vatikáni ködhöz lehet azt 1ohmmal is. Ha valaki mindenféleképpen ilyen alacsony ellenállással akar játszani, akkor tegye azt ésszel. Ilyen tekerés ne 1akksis moddal akarj meghajtani. Minimum 2akksi, ami nagy áramtűrésű.

Tapatalkkal küldve az én ZTE N939Sc eszközömről

sok sok ketyere. Nem tudom megszámolni.
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.09. 13:16 

Sziasztok. Lenne egy kérdésem felétek. Tehát ez az ohm, és watt téma lenne. Mostanában elég sokat olvasok 0,14 0,20 ohm plusz 60-80.....watt. az lenne a kérdésem hogy akkor majd nem "rövidzárlattal" lehet a legnagyobb felhőket produkálni!!?? Most egy griffin 22 használok 0.54 ohmon,40 watt. Tehát akkor még van lejjebb....!!?? De lehet nem érdemes??? Köszönöm ha valaki válaszol.

Mit tettem le az asztalra?......Én hoztam az ASZTALT!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.09. 12:20 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Lkekesi: ezek a nagy gőzű, magas teljesítményű tankok rengeteg párát csinálnak és fröcskölik a liquidet a kazántérben, amiből pár csepp bizony a tekercs alatti levegőlyukon a bázis felé repül. Ott összegyűlik és szivárog. Emellett a pára a hideg acél készüléktesten szeret is kicsapódni. Ezt fokozza az, hogy a kínai kazánok illesztési hézagai és a tömítettségük gyakran hagynak maguk után kívánnivalót.
A fröcskölés csökkenthető egy kicsit, ha a vattát még tömörebbre veszed (bár ha már nem folyik, akkor nagyon finom hangolásra van már csak szükség, szóval csak óvatosan).
A kondenzációt pedig olyan dolgok szokták rosszabbra fordítani, mint az "előfújás", azaz amikor egy nagy slukk elején belefújsz a kazánba és a tömény gőz a kazán alján levő levegőbeömlőkön ömlik kifelé, amíg el nem kezded szívni. Ott egy része ki is csapódik.
A jelenség, amit tapasztalsz, a felhőköpködés üzemszerű mellékhatása, azt csak mérsékelni tudod.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.09. 09:38 

Tucsa: én SXK-t rendeltem, van tőlük pár klón a környezetemben, és nagyon pöpecek. De közben én is gyűjtök egy eredetire ;)

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.09. 09:33 

Hali megint én [emoji23] köszönöm a válaszokat megcsináltam amit mondtál hosszabb vattát hagytam a nagy folyás megszűnt viszont félóra-óra alatt ennyi megjelenik engem meg már az őrületbe kerget több vatta kéne vagy mi lehet a baj ? És ahogy látszik a gombnál lévő makró fotón ott is kicsapódik ilyen kis mennyiség igazából már ötletem sincs és gondoltam inkább kérdezek mint hogy elhasználjam az egész vattámat

Tekerés:0.30 as huzallal 3mm es tekerés 10 kör
Vatta:kendo vape cotton gold edition

Előre is köszönöm a válaszokat.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.08. 19:52 

Drágább lenne a kazán mint a mod...ne ez tartson vissza az eredetitől. Én is gyüjtök rá, de ha meg lesz nem fog zavarni... Most se zavar....

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.08. 19:37 

Még nem érkeztek meg a klónok a vásárlóknak, csupán találgatni lehet egyelőre.

Itt használható a következő kód: ULTONKF
Körülbelül 20 $, extender -rel

https://www.2fdeal.com/ulton-kf-prime-2 ... p2729.html
Sony Xperia ZR

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.08. 19:34 

Sziasztok!
Most láttam csak blackienek a fabulous (falloszos) videóját, és nagyon megtetszett a Kayfun Prime, mivel azonban egy fillérb@szó vagyok(többe lenne mint a modom), így nyilvánvalóan klónt vennék. A problémám az, hogy a fasttechen egészen pontosan 6db prime klón van, habár ebből az egyik 25mm átmérőjű, tehát valójában 5db. A kérdésem az lenne, főként a fasttech klón szakértőknek, hogy ezek közül melyik a legjobban kivitelezett darab? Vagy van bármi különbség a felsoroltak között? Mivel a legolcsóbb és legdrágább között 10$ eltérés van majdnem, így elgondolkodtam, hogy minőségbeli különbségek vannak-e.
KF Prime Styled RTA 316SS 2ml/4ml https://www.fasttech.com/products/0/10044009/9437200-kf-prime-styled-rta-rebuildable-tank-atomizer
SXK KF Prime Styled RTA 316SS 2ml https://www.fasttech.com/products/0/10044009/9437000-sxk-kf-prime-styled-rta-rebuildable-tank-atomizer
YFTK KF Prime Styled RTA 316SS 2ml https://www.fasttech.com/products/0/10044009/9436900-yftk-kf-prime-styled-rta-rebuildable-tank-atomizer
KF Prime Styled RTA 303SS 2mlhttps://www.fasttech.com/products/0/10044009/9436700-kf-prime-styled-rta-rebuildable-tank-atomizer
ST KF Prime Styled RTA 304SS 2ml https://www.fasttech.com/products/0/10044009/9433500-st-kf-prime-styled-rta-rebuildable-tank-atomizer

Előre is köszi!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitásaHozzászólás küldése Oldal: 15 / 150   [ 4480 hozzászólás ]
Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 150  Következő  | Le