Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 139  Következő  | Le Oldal: 36 / 139   [ 4170 hozzászólás ] Hozzászólás küldése
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Azonnali kérdések - Gyors válaszok
HozzászólásElküldve: 2017.07.14. 12:15 

Megfelelne.... de a tav... Pesti vagyok :/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.14. 11:25 

Nálam akad két Nectar elfekvőben. 0.7 ml és 3.5 ml verzió. Írj, ha érdekel.

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.07.14. 09:52 

Senki tobbet harmadszor? Avocado, limitless vagy valami levegosebb hordo avagy dripper? Valakinek eladó?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.14. 08:16 
Hobbiviking

bhb01 írta:
Koszonom szepen a valaszt! Esetleg irnatok par aromat, ami nektek bejott (gyartoval egyutt)? Nagyon halas lennek :) Vagy oldalt, ahol jo receptek vannak - es meg lehet venni az aromakat amiket azokba szantak? Probalok kitorni az usamixxes "biztosramegyek" korlatok kozul de eddig eleg rossz tapasztalataim vannak :(

Vape42 és Maximum Smoke indulásnak tökéletes, én inkább koncentrátumos vagyok (Jelenleg napi:Ejuice Makers Southern smoke, TJ Forest affair, Vape42-nél kaphatóak), Aromából meg szimpla dohányokat, néha egyszerubb gyumölcs mixeket szoktam, de ez annyira egyéni ízlés tárgya hogy lehet te kihányod ami nekem nagyon ízlik, vagy fordítva. Amúgy nézd meg az Étlap, ki mit szív éppen szekciót és ott látod hogy miket használunk.

Vtwo Mini, pico squezze, Dicodes No.6, TherionDNA75, Saját FET-es squonker(nagy, randa, saját.)

Dvarw RTA(3/100),Dvarw DL(1/32) Jorda(0107), Kabuki 510(Kamino), Taifun gt2 w Dripper(Hotcig), Armor1.0(Kamino)

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.14. 06:23 

Köszi szuhoj!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.13. 23:38 

Koszonom szepen a valaszt! Esetleg irnatok par aromat, ami nektek bejott (gyartoval egyutt)? Nagyon halas lennek :) Vagy oldalt, ahol jo receptek vannak - es meg lehet venni az aromakat amiket azokba szantak? Probalok kitorni az usamixxes "biztosramegyek" korlatok kozul de eddig eleg rossz tapasztalataim vannak :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.13. 20:12 
Hobbiviking

Jackdaniels91: Küldtem PM-et.

Donwori: http://www.steam-engine.org/wirewiz.html

Vtwo Mini, pico squezze, Dicodes No.6, TherionDNA75, Saját FET-es squonker(nagy, randa, saját.)

Dvarw RTA(3/100),Dvarw DL(1/32) Jorda(0107), Kabuki 510(Kamino), Taifun gt2 w Dripper(Hotcig), Armor1.0(Kamino)

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.13. 19:25 

Sziasztok Sos.
Nyaralas elott vagyok megpedig szombaton indulok, es az a szerencsetlen helyzet allt elo, hogy a draga griffin baratom bedobta a torolkozot...
Ezert keresek surgosen egy drippert vagy rta-t. Amennyiben van eladasra szant cucca valakinek es penteken at tudnam venni Budapesten szemelyesen kerem jelezzen.
Velocity,kennedy,avocado,limitless a pelda kedveert de meg sok mas is szoba johet.
Bocsi,hogy beszurtam ide is , csak elegge surget az ido.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.13. 19:07 

A huzal együtthatós táblázat merre van? Mert keresem de nem találom

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.13. 12:52 

bhb01: Egyike a legrégibb magyar motorosoknak a műfajban (Mystic és Laca mellett).
Ami a flakont illeti, repack. Kereskedőéknél nem ritka.
A gyártók zöme általában nem is készít 5ml-es kiszerelésben aromát.
Szvsz. MS teljesen rendben van. Ami nem ízlik, az nem azért nem fog, mert rosssz (érstd: minőségi hibás).
Ha kérdésed van hozzá, írj neki emilt, vagy itt a fórumon kérdezz a MS kereskedelmi topikjában.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.13. 12:34 

sziasztok,

Most rendeltem egy rakas aromat a maximumsmoke-tol (eliquidonlineshop). 3-4 markaju termeket rendeltem, 12 kulonbozo izben. Ami a fura, hogy mindegyik ugyanolyan 5 ml-es uvegcseben jott, tugyanaz a kek kupak (nem a szinnel van bajom) szoval mind egy tipus, csak a matricak kulonboztek. Korabban vettem Solub-ot, az mindig le volt foliazva, most persze nem, illetve ahonnan eddig rendeltem, ott minden gyarto mas mas uvegben adta az aromakat. Mit tudtok errol a cegrol, mennyire megbizhato? Azt kaptam amit rendeltem? Vagy valami kinai cuccot? Izekre eddig nincs panaszom, csak megis erdekelne mit szivok...

elore is koszi, B

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 21:39 

Huzalnak az acél lesz a legjobb szerintem. Itt tudod belőni, hogy milyen vastagot válassz a kívánt menetszámhoz a 0.5Ω eléréséhez: http://www.steam-engine.org/coil.html Szerintem hézagosan 5-7 menet fog elférni benne, de ez csak tipp, eddig egyszer volt a kezemben CLR.
Oxidálni nem szabad benne a mezei ellenálláshuzalt, mivel a lábak is melegedni fognak, és károsítják a szigetelőgyűrűt (amúgy ez használat közben is jelent majd némi hőveszteséget, picit jobban melegedhet a bázis, mit a gyári tekeréssel). Ezért kell a házagos tekerés. Ha ragaszkodsz a microcoilhoz, szerezz be valami ilyet: https://www.fasttech.com/products/3033/10017230/3512800 Ez egy három részből hegesztett huzal, a közepe acél, a két széle elhanyagolhatóan pici ellenállású anyagból van, amin így elhanyagolható hő fog fejlődni a középső szakaszhoz képest, így biztonsággal oxidálható is.
Remélem, sikerült érthetően összefoglani, amire kíváncsi voltál :)

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 21:37 

@ShadowWolf: A szívás abban áll, hogy kifizeted a 2500 Ft kezelési pénzt, meg a 27% ÁFÁ-t. Továbbá jó eséllyel heteket várhatsz. Szabadság szezon van. Egy vásárlásom pénteken lesz 3. hete Mo-on és tegnap még csak ott tartottak, hogy elkezdték feldolgozni az általam beküldött számlát (egy héttel a beküldés után).

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 21:32 

Ezt próbáld ki: 0,4 SS, 2,5mag, 6menet hézagos.

Tapatalkkal küldve az én LG-K350 eszközömről

sok sok ketyere. Nem tudom megszámolni.
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 21:28 

Sziasztok.
Segítséget kérnék hogy milyen huzallal tekercseljem újra a Joyetech CLR porlasztóm mert sehol nem találom hogy gyárilag milyennel van?! Nekem a gyári vissza adás bőven elég lenne. 0.5 ohm-os DL-re használt CLR-ről van szó amúgy.
Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 20:59 

Szívás hát. Mert ha a vám kéri a számla másolatot, azon az eredeti összeg szerepel.

Nekem tegnap jött egy Wish rendelésem, szintén 50 nap körülre. De volt olyan is, ami 2hét sem volt, már a kezembe volt.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 20:44 

ShadowWolf írta:

Akkor még van időm bőven. Azt hittem gyorsabbak mint a Wish.com. Bár ott is volt már hogy 2 hét alatt ideért. Köszönöm a válaszokat.

Kellemes meglepetés ért mikor hazaértem, a Július elsején leadott rendelésem megérkezett (sima Airmail ingyenes verzió). Tehát 11 nap. Reménykedem benne hogy a a többi is hasonlóan gyorsan megjön :) Bár valószínűleg ritka esetek egyike. A többit 5.-én rendeltem.

gvoczelka írta:
A wisht felejtsd el ha ecigi cuccokat veszel. Csak olcsó hitvány klónok vannak ott.

Nem rendeltem onnan ecigihez cuccokat, csak a kiszállítási időt hasonlítottam hozzájuk. Ott is volt néha még 50 nap is mire ideért valami.

Másik kérdés: Kaptam egy képet a feladott cuccokról becsomagolva. a csomagon 20$ a csomag érték feltüntetve, ami amúgy 36$. Ez gondolom a vám miatt vagy ilyesmi. Szívás lehet ha kiderül a valós érték? Azon túl hogy meg vámolják.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 20:43 

Csak az a helyzet a hun express csomagokkal, hogy rajta virít a China Post felirat meg embléma. Én azért szoktam PostNL-el, mert azon nincs semmi kínai, csak a feladó neve.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 20:40 

ShadowWolf írta:
Sziasztok.

fasttech-ről nagyjából mennyi idő mire megérkezik egy rendelés?
PostNL-el rendeltem.
Tudom hogy nagyon változó de mégis szeretnék egy képet kapni róla, hogy nagyjából mennyi a várható szállítási idő. (Nem az oldal által megadott)

Hungarian Expresszel 7-14 nap volt. Nálam legalábbis (4 alkalom) szóval megéri az a másfél dollár...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 20:33 

Szuhoj köszönöm szépen, már nem is nézem!!! :-)

Mit tettem le az asztalra?......Én hoztam az ASZTALT!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 18:17 
Hobbiviking

Arensis: http://i.imgur.com/wAyXSP8.jpg itt vannak a méreteik, szerelvényboltban keress megegyezo méretet.

Indián: A griffin egy rta, nincs megszabva hogy milyen huzal KELL bele, mivel nagyteljesíményu dualcoilos tankról van szó szerintem 0.3 és 0.5 mm között van az ideális átméro, az anyag meg ízlés kérdése kivéve titán és Ni200 huzalnál mert azok kizárólag TC-ben használhatóak, én leginkább NiCr-t használok de az alkalmatlan TC-re, ha mindkét módon akarod használni akkor SS(acél) huzallal tudod megoldani amibol leginkább 316/316L-t fogsz kapni de tc-re a 430 a legjobb. Olyan hogy griffin huzal nincs, legalábbbis ilyen ötvözetrol még nem hallottam valószinüleg a clapton és hasonló több egybetekert huzal valamelyik variációjának a fantázianeve lesz, szvsz teljesen felesleges ezekkel a huzalokkal bajlódni, ki lehet ugyanazt hozni rendes huzalból is.
Visszaolvastam, látom hogy pico-d van, amennyiben nem a kétakkus kivitel a 25-ös griffint felejtsd el, rá se fér, személy szerint a sima 22-est is hanyagolnám mert egy vaskos
dual abban is hamar széthajtja az akkut, nem beszélve arról hogy nagyon hamar le is meríti.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 18:00 

Nekem van egy komplett Cubis Pro tankom amit nem használok. Nem használom mert nekem köpködött a számba bármilyen kazánnal próbáltam.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 17:12 

Sziasztok!

Nincs valakinek ötlete hol tudok hozzájutni joytech Cubis kazánhoz való tömítőgyűrűhöz ( levegő szabályzó rész )? vagy ha van valakinek ötlete működő képes házi barkács megoldás is érdekel.

Előre is köszönöm.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 17:04 

Sziasztok. Még mindig a tankokat nézegetem van az a griffin 25 plus abba külön drót kell?? Láttam egy videót amiben a srác már egy kerités drótot rakott! Továbbá láttam valami féle fajta griffin drótot amik más átmérőjüek! Talán az való bele?? Vagy csak név egyezés!?

Mit tettem le az asztalra?......Én hoztam az ASZTALT!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 14:55 

A Lemon Cheesecake-et sokat szívtam nem volt vele semmi gond. Amit most próbáltam, és lecsapódik a számban az a Cereal Killer és a Pink Lemonade.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 14:23 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

A Witchcraft citromos cuccaival most probalkoztal eloszor?

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!
Az ezirányú kérdéseket a témának megfelelõ topikba kéretik feltenni! KÖSZÖNÖM!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 14:19 

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Előszedtem egy gyárilag mellékelt EC 0,5-ös kazánt is, de azzal is ugyanaz. Elég fura jelenség h nem száraz a gőz, hanem érzem a számban, pedig nem fröcsköl (próbáltam régebben a Cubis Pro tankot na az fröcskölt rendesen, borzaszó rossz tank). Kísérletezek tovább, hogy mi lehet a gond. Újra ellenőrzöm a tank tömítettségét, utána próbálkozok majd új lötyivel. Ha sikerült rájönni megírom a végeredményt, hogy mi volt a gond, hátha segít másnak is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 13:51 

Aztkell mondanom, hogy "sajnos" nincs... :(

Rendben, holnap megcsinálom. Viszont miértje lehet, hogy egy friss tekerés hirtelen ilyen lesz? Az elöttivel semmi probléma nemvolt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 13:48 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Szet kell szedni, alkohollal elmosni.

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!
Az ezirányú kérdéseket a témának megfelelõ topikba kéretik feltenni! KÖSZÖNÖM!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 13:41 
Vaper Egyesületi tag

A pozitív bekötés alatti szigetelő gumi nincs megégve?

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitásaHozzászólás küldése Oldal: 36 / 139   [ 4170 hozzászólás ]
Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 139  Következő  | Le