Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Következő  | Le Oldal: 1 / 46   [ 1354 hozzászólás ] Hozzászólás küldése
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Azonnali kérdések - Gyors válaszok
HozzászólásElküldve: Ma, 00:18 

A közös pont a Joyetech :)

Az első olyan akkuval, amit "ego" néven szokás emlegetni, ők jöttek ki.

@ShadowWolf

Javaslom, hogy a Mystic, vagy a Maximum Smoke likvidekböl válassz,többféle erősségben.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 00:12 

Úgy látom van bőséges választék. Remélem ez elsők között lesz majd a tutti és nem kell végig vásárolnom majd a fél weboldalt. :D Ismét köszönöm a gyors válaszokat :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 23:56 

Valamit sokan nem értenek, nem tudnak:
Ego ONE ≠ eGo
vagy
Ego AIO ≠ eGo
A neve, nem a fajtája :-) Persze oka van, hogy miért szerepel a nevében, de nem zavarom össze magam, s a népet :D

Hasonló eset volt az ' Evod '
Sony Xperia ZR

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 23:43 

"Rendelni..."

https://eliquidonlineshop.com/

https://liquidhall.com/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 23:27 

Személy szerint engem amikor kezdtem, nem hatott meg az ego jeleggü "kis teljesítményű" kazánok,akkuk,ezzel kezdtem én is,hamar áttértem egy mod készülékre ami anno Vamo volt kayfun 3.1 kazánnal,ez kielégitette a dohányzási szokásaim,személyes tapasztalataim alapján ajánlok inkább egyből egy komolyabb "packot". Tudom hogy nem olcsó "mulatság" ez de ha azt nézzük hogy átlagosan 30.000FT ot költ valaki 1 hónapban analóg változatra azt ráforditja 1 normális minőségű ecigire már 1 hónapig kibirja akkor már megérte és hasznos,szerintem garantált is lesz az áttálás.

(személyes vélemény és tapasztalat! Nem rábeszélés!)

ui.: Nikotinos folyadékot ajánlom a Tétényi uti dohányboltól beszrezni május 20-ig! (sajnos!) Nagyon jó minőség!
Nekem 5ml megy el naponta 3mgos nikotintartalommal (napi 1 doboz cigit szívtam,engem ez így bőven
kielégit!)

üdv.Bivalyos

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 23:23 
Hobbiviking

Meg majusig vegeig a bartfai-tetenyi sarkon mukodik a vape42 trafik utana kb minden trafikos mocsok felejtos.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 23:21 

Köszönöm a gyors válaszokat. Olyan kérdésem lenne még hogy folyadékot (egyenlőre készet) reális áron honnan tudnék rendelni? Nikotinosat persze. Nem tudom hogy a nikotin tartalom mennyiben módosítja az árat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 23:13 

Ahogy Blackiex mondta, plusz számít a likvid nikotintartalma is, de minimum egyszer egy nap biztosan kell újratölteni ezt a kicsi tankot.

Amit Gyiva ajánlott, az ugyan drágább móka, de ha maradsz az gőznél, akkor nagyobb teljesítmény, és a felújítható porlasztók miatt, sokkal később fogod aktuálisnak érezni, hogy valami komolyabbra cseréld.
Ha belefér anyagilag, mindenképp jobb választás.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 23:09 

Konstans, állandó kimenettel, ha például 1 Ω porlasztót használsz, az ~13 W lenne.
Az akkumulátor teljes feltöltöttsége esetén 7-8 millilitert tudna, ami elég szép mennyiség.
A 4 ml-es tank is bőven elég a legtöbb vaper -nek ;-)
Ps: én például 5 millilitert gőzölök el naponta 15 - 20 Watton…

Sony Xperia ZR

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 22:59 

Elnézést a hozzászólás halmozásért, az egyik hozzászólásom Gyivanak, a másik pedig Zödfülűnek szólt. Legközelebb egyben próbálok meg válaszolni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 22:52 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Lehetetlen átszámolni, minden attól függ, mennyit szívod. 1-2 nap között, ha cigarettához hasonlóan szívod, 2-8 óra között, ha vízipipa jelleggel.

Még valami: ne halmozd a hozzászólásokat. Ha hozzáfűznél valamit, szerkeszd az előzőt.

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!
Az ezirányú kérdéseket a témának megfelelõ topikba kéretik feltenni! KÖSZÖNÖM!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 22:51 

Gyiva írta:
http://www.joyetech.com/product/ego-one-mega-v2/
Nincs külön teljesítmény szabályzás, azonban beállítható fix ~3.65 V kimenet. 2300 mAh, kielégítő ;-)
[Kicsi, szép, erős, tartós]
Az atomizer nagyon jó, népszerű.
Kezdetben mondjuk vehetsz gyári CL vertikális tekeréssel rendelkező fejeket, ezekből két fajta van; 0.5 Ω - egyből tüdőre használatra, mint a vízipipa, és 1 Ω - standard szájból tüdőre, analóg cigarettát imitáló.
Könnyen meg tudod találni a neked megfelelő stílust :-)
Ugyanúgy 0.5/1 Ω változatban kapható az rba (csináld magad), CLR néven.
Használatra készen árulják, akkor is érdemes venni, ha még nem magad csinálnád a tekerést, horizontális, egy ideig elég csak a vattát cserélni, ami igen könnyű művelet :-) (a DM -ben kapható zöld bio Ebelin vatta is remekül teszi a dolgát)

Sony Xperia ZR

Jól sejtem (a tank méretéből kiindulva) hogy ezt itthon nem igazán tudom beszerezni?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 22:49 

Tetszik az árfekvése a dolognak csak azon filózom hogy nem-e lesz kevés a tank mérete? Kb. mennyi cigarettának felelne az meg?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 22:26 

Az én exem, a fiam maradék 1100-s ego akkujára tekert mini protank3-al szokott át, gyk. azonnal,( semmi analóg még mellé) úgy 3 hónapja kb., és azóta is elégedett vele.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 22:23 

http://www.joyetech.com/product/ego-one-mega-v2/
Nincs külön teljesítmény szabályzás, azonban beállítható fix ~3.65 V kimenet. 2300 mAh, kielégítő ;-)
[Kicsi, szép, erős, tartós]
Az atomizer nagyon jó, népszerű.
Kezdetben mondjuk vehetsz gyári CL vertikális tekeréssel rendelkező fejeket, ezekből két fajta van; 0.5 Ω - egyből tüdőre használatra, mint a vízipipa, és 1 Ω - standard szájból tüdőre, analóg cigarettát imitáló.
Könnyen meg tudod találni a neked megfelelő stílust :-)
Ugyanúgy 0.5/1 Ω változatban kapható az rba (csináld magad), CLR néven.
Használatra készen árulják, akkor is érdemes venni, ha még nem magad csinálnád a tekerést, horizontális, egy ideig elég csak a vattát cserélni, ami igen könnyű művelet :-) (a DM -ben kapható zöld bio Ebelin vatta is remekül teszi a dolgát)

Sony Xperia ZR

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyiva 2017.04.29. 22:49-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 22:20 

Sziasztok.

Abszolúte kezdő készüléknek miaz amit ajánlanátok? Valamikor a kezdetekkor volt már e-cigim de az még a normál cigaretta méretű első generációs szutyok volt. (Mindent csinált csak éppen "füst" nem jött belőle) Most így jópár évvel később ismét rávettem magam hogy kipróbáljam és talán át is szokjak rá. Nem szeretnék első körben mod-al kezdeni. Nézegettem a 10 ezres kategóriát és elsőként mindenképpen erről a szintről szeretnék választani. Valami konkrét készülék erre a célra?

A válaszokat előre is köszönöm.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 22:13 
Nikko

Értem.Hát lehet hogy túltolom egy kicsit. Nagyjából elmegy a napi 15ml 4.5mg-os(vagy 6-os, nem emlékszem, hogy az utcsó 100ml-emet is legyengítettem e 4.5-esre, mint az előtte levőket) és az Ornate bazi nagy levegője után már keveslem a Bellusét. Szóval ezt lehet hogy túltoltuk Béláim! ;D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 22:09 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Lehet. Mindenesetre amit slukkszámok tekintetében írtam, azzal lehet számolni.

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 22:07 
Nikko

Így van, de erről már értekeztünk elébb. 2 körben töltöm, de tulajdonképp egyesével vannak töltve, mert amikor kettőt rakok bele, akkor is egyenként tölti. Nem hinném, hogy a töltésben van a probléma, vélhetően inkább az okozza ezt, hogy olcsó sorozatgyártás és nincs két egyforma aksi. Már a legelső töltésnél, miután megvettem az egészet, az első két aksis töltésnél az egyik jó 15 perccel később váltott zöldre. Az egyforma tötltöttségért viszont nem tudok többet tenni, minthogy mindig fullra töltöm mind a hármat és miután a második töltési körben kiveszem az egy aksit a töltőből, addig bele sem rakom őket a készülékbe, míg az utoljára töltött le nem hül a többi hőmérsékletére. Ennél többet nem tudok tenni értük, nem vagyok benne biztos, hogy egy 4 ágyas töltővel, egyszerre töltve az összeset, nagyobb egyformaságot érnék el.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 22:01 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Jah, elég szép a szórás! A harmadik akku 0.15V-tal magasabb feszen van mint a többi. Ebbe szvsz az is belejátszik, hogy nem együtt vannak töltve. A Soda kétágyas, ergo két körben kell őket tölteni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 21:58 
Nikko

blackiex írta:
Kapcsold ki a vasat. Tűz és mínusz gomb kiírja számokkal a három akku feszültségét. Mit látsz?

blackiex: 3.58, 3.57, 3.72Volt

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 21:36 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Kapcsold ki a vasat. Tűz és mínusz gomb kiírja számokkal a három akku feszültségét. Mit látsz?

BTW: a 3 db 2500 mAh-s akkuban tárolt energia
2500 mAh x 3 x 3.7V = 27.75Wh
Ez azt jelenti, hogy 27W-on 1 óra folyamatos üzemet bír, ami 4 másodperces slukkokra lebontva 900 slukk.
100W-on ~250 slukk.
80W-on ~310 slukk.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 20:17 
Nikko

Tapasztalatot kérdeznék. Nemrég vettem ugye az iStick 200-at a Joyetech Ornate tankkal, 3db LG LGDBHE41865 aksival, Efest SODA töltővel. Először a triple coil fejet(0.15Ohm) használtam, azzal bőven bírta az 1 napos üzemidőt 120-130 Watton. Egy ideje átálltam a hozzá adott SS316L single coil 0.15 Ohmos(0.13Ohm) fejre és ezt 80 Watton használom. Ma konkrétan délelőtt 10 körül tettem be az aksikat feltöltve és most este 8-kor nagyjából 40-45% a töltöttség. Ez normális, vagy elképzelhető, hogy pl. az egyik aksi nem ugyanolyan erős, mint a másik kettő, ezért merül ilyen gyorsan(a 3 aksit kivéve közvetlen egy több slukkos használat után, nem tapasztalok eltérő hőmérsékletet az aksik közt, de mégcsak kéz melegnek sem mondanám őket, így túlterhelésre nem gondolok)? Igaz, hogy hétvége és nem melózás lévén többet használom, de mi lenne ha olyan tankot használnék, amit 160-180-200 Watton tolnék? Akkor mennyi lenne az üzemidő? Valószínű tanácsos lesz gondolom még egy rundó aksit beszereznem, hogy ne legyenek ennyire nyüstölve az aksik. Jelenleg a töltési időt az Evic VT-mmel és az UD Bellussal hidalom át.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 11:28 

Hát a fasttechről az air pope plusz az üveg 6 dollár kb egy új Melo 3 meg 17. Még gondolkodtam az Aspire Nautilus cloneon amit szájból tüdőbe használnék az Istick Picomon. Nem tudom lehet-e linkelni mert új vagyok itt de mi a véleményetek erről?
https://m.fasttech.com/products/3006/10 ... omizer-5ml

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 02:28 

Igen.
Szerintem nem éri meg, mert körülbelül tíz dollár az ' air pipe ' plusz az üveg, a komplett Melo 3 pedig ~15 $

Sony Xperia ZR

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 01:31 

Hello
Az lenne a kérdésem hogyha van egy eleaf melo 3 minim es ahhoz veszek egy normál 4 milis melo 3 air pipe-ot meg egy üvegpalástot akkor összetudom öket ugy kombinálni hogy legyen egy 4 milis melo 3am?
Szoval kompatibilisek a menetek és az átmérők egymással?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.28. 21:18 

.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.28. 21:07 

Koszonom, kozben rajottem , hogy egyszerubb lett volna nekem is megnezni egy kalkulatorban :-)
Azert koszonom szepen!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.28. 21:01 

Alap felállásban 6.46512 ;D + aroma rofl

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.28. 20:57 
Hobbiviking

600 mili fog kelleni es pont hatost kapsz. az elso sor ugy jott ki h osszeadtam amiket irtal

Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitásaHozzászólás küldése Oldal: 1 / 46   [ 1354 hozzászólás ]
Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Következő  | Le