Oldal Előző  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150  Következő  | Le Oldal: 146 / 150   [ 4490 hozzászólás ] Hozzászólás küldése
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Azonnali kérdések - Gyors válaszok
HozzászólásElküldve: 2017.03.15. 14:07 

Lehet, hogy igaza van a modnak, és tényleg weak a battery

Ego 1100, Eleaf iTwist Mega, Joyetech Evic Supreme, VTC mini (ArcticFox on board), V2 mini (ArcticFox on board), Sigelei 213 Vortex by Blackie
Knight Brass-Carbon Mod (másolat), Nemesis (másolat)
H2, Aspire BVC ET, Vivi Nova, Nova-S, Nautilus Mini, Eleaf GS-Tank
Taifun GT2 másolatok (Big German [R.I.P.], Ivogo, Hotcig), Ataman v2 (másolat), Kayfun v5 (másolat), Erlkönigin (másolat)
Dvarw RTA (v1, S1, No. 2), Moon G5V (No. 01)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.15. 14:01 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Vibalazs:

Az azert fura, mert 40-45W korul azok mar eleg jok szoktak lenni.
Milyen liquiddel hajtod?

Drazener:
az egyik legnepszerubb amator felhob_szo tankrol van szo.

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!
Az ezirányú kérdéseket a témának megfelelõ topikba kéretik feltenni! KÖSZÖNÖM!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.15. 09:37 
Nikko

Részben egyetértek veled gyemantt, mégpedig hogy jobb lenne olyan tank, amit mindkét módban lehet használni, de miért ne sikerülne neki a tekerés rba-ba? Nem kell ahhoz csodaembernek lenni. Én is kishitű voltam és emiatt 2012-től 2017-ig meg sem próbáltam az rba kazánokat, mondván hogy rossz a szemem, remeg a kezem, meg az átlagnál bénább vagyok és úgysem tudnám megtekerni. Aztán most nemrég, hogy meglett a Bellus, a második tekerés, amit csináltam életemben, perfekt lett! Nem kell kishitűnek lenni! Mondhatnám azt is, mivel a Bellus(és szerintem az összes rba/rta) nagyságrendekkel jobb élményt nyújt, olcsóbb üzemeltetéssel, mint bármelyik cserélhető betétes kazán(tekintve a lehetőségek számát, amit a különböző anyagú, vastagságú huzalok adnak), hogy ez a kishitűség elvett tőlem majd 5 évet, ami a még kellemesebb e-cigi élményt illeti.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.15. 09:35 

Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy van egy QCS coilom és ezt max 55w-ig lehet használni. Problémám hogy nincsen gőze se íze. Ez mitől lehet? Akkumulátort meg 5 perc alatt lemerítette. Azt írja a mod hogy "weak battery". Kérem valaki segítsen! Vagy egyből mehetne a kukába mert alapból ilyen?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.15. 08:21 

Zwierz http://www.ecigiforum.com/viewtopic.php?f=11&t=621 itt megtudod a kérdésedre a választ, hogy melyik aksi kell neked.
Mod-ba csak azonos aksikat rakj egyszerre töltöttség/típus/tulajdonságok.
Azt nem tudom, hogy a készülékben lehet-e tölteni, de az usb csati védelme érdekében, mert azon keresztül lehet frissíteni általában külső töltőt használunk.

camambert:
Én a Kayfun 5 nem vennék elsőre a helyedben: az írásod alapján. Még nem tudod szerintem, hogy egyből tüdősen vagy szájból tüdősen szeretnél ecigizni. És elsőre egy RBA kazánt választól, amibe ha nem sikerül a tekerés stb akkor hoppon maradsz.
Olyan kazánt kellene választani ami MTL/és DL használatra is jó, és könnyű felújítani. Elsőre ezen szempontok alapján a Dvarw E-t javaslom. Teljesen kiszolgálja a feltételeket, van hozzá CLR fej ami felújítható.

Huzal: itt is elsőre inkább ss vagy kanthal huzalt választanék ha mindenképp RBA kazánt választod.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.15. 08:18 

Jó bele a HE2/HE4. Igen, kell egy külső kétágyas töltő hozzá.

Küldve az én LG K8 eszközömről

sok sok ketyere. Nem tudom megszámolni.
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.15. 01:10 

Sziasztok! Bocsi ha esetleg rossz topikba irok vagy megvalaszoltak volna mar. Csak annyi lenne a kerdesem hogy egy Smok TFV8-hoz es egy Wismec Reuleaux RX2/3-mas modhoz milyen akksit ajanlanatok? Egy LG HE2, vagy egy LG HE4-es megfelelo valasztas lenne? Persze mindkettobol ketto menne bele. Ez a felallas igy eleg lenne meghajtani? Esetleg mas modokat tudtok meg mondani ami jo lenne a kazan ala? Es ha jol tudom azokat a modokat amikbe ketto vagy tobb aksi megy azt nem lehet tolteni ugy hogy usb-n radugom egy laposra kulon tolto kell az akksiknak ugye? Elore is koszonom a valaszokat es megegyszer elnezest ha mar megvalaszoltak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.15. 00:56 

iJust S tank mennyire érné meg? valaki szereti valaki nem típusú reviewket olvastam. Megéri e az árát egy evic mini mellé?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 21:38 
Nikko

blackiex írta:
> Azért átkozza egy ideje mindenki a Svoemesto-t... :D
> Az összes eddigi Kayfun MTL levegőzésű volt, a K5 meg 3.5-ös légcsatornával
> jön alapból, ha MTL akarod szívni, meg kell venni külön a szűkítő szettet
> tizenakárhány euróért. :D

Igen, már a v3.1-nél a drip szabványtalanság/átalakító szükséglet is necces volt. De nem is tudom mire föl a klón 16 ezres és az orig 42 ezres ára. Ha nem is nézem, hogy nekem marhára nem jött be, magát az egész szerkezetet, levegő és töltőcsavart, meg mindent tekintve marhára túlárazott. Hála istennek és az egyik fórumtagnak, megszabadultam tőle. Amit kaptam cserébe az orchid v4 klónt, az sem lett nagyon a zsánerem, de nagyságrendekkel jobb minden tekintetben. Megcéloztam a TFV4-et, de a célzással be is fejeződik a projekt, mert nem engedi meg a büdzsé. Majd egyszer, ha nagy leszek, veszek egyet! ;D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 21:24 

A szerkesztés gomb mikor lesz újra használható?

[Hasznalhato. Dicsak! :D - Bleki Ertettem a celzast. ]

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 21:03 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Azért átkozza egy ideje mindenki a Svoemesto-t... :D
Az összes eddigi Kayfun MTL levegőzésű volt, a K5 meg 3.5-ös légcsatornával jön alapból, ha MTL akarod szívni, meg kell venni külön a szűkítő szettet tizenakárhány euróért. :D

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 20:52 
Nikko

Elnézést az off-ért, csak annyit szeretnék mondani, hogy ugye a múltkor itt megemlítettem a Liquidhall-t mind lehetséges beszerzési forrást. Én most rendeltem tőlük és el kell mondanom, hogy maximális a korrektség és a gyorsaság. Pénteken este adtam fel a rendelést, lehet náluk párszáz forinttal többért utánvéttel is rendelni az előre utalás helyett és hétfőn kora délelőtt már itt is volt a cucc a futárral Horvátországból. De nem is ez, amiért írtam most, hanem az, hogy mivel beszélgettünk itt korábban likvidekről is és arról, hogy az 555 mennyire eltalált íz. Én most találomra rendeltem tőlük 3 féle ízt és a megszokott 555 mellett kértem tőlük találomra még kétfélét és az egyikkel valami istentelenül jól belenyúltam! Ez pedig nem más mint a Tobacco Symphony fantázianevű aroma az Inawera háza tájáról! Szóval aki szereti az 555-öt, az FELTÉTLEN próbálja ki ezt, mert vélhetőleg imádni fogja, ahogy én is!
Erről lenne szó:
http://liquidhall.com/diy_eliquid/flavours/Inaweraaroma5ml/e--flavour-tobacco-tobacco-symphony

blackiex írta:
> Annyit böknék hozzá, Nikko, hogy a K5 az inkább DL, mint MTL :)

Nem mondod! Arra pont nem néztem rá, mert azt hittem, hogy kayfun-ék megmaradnak a homlokhorpasztó MTL kategóriában! Akkor bocsesz, annyit mondanék, hogy így még tutibban belenyúlt a királyságos konfigba Peti! :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 20:45 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Annyit böknék hozzá, Nikko, hogy a K5 az inkább DL, mint MTL :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 20:31 
Nikko

camambert írta:
> Sziasztok,
>
> Már sok ideje elhatároztam, hogy e-cigizni akarok sima cigi és vizipipa
> helyett. És most nagyjából összeállt, hogy mit szeretnék megvenni.
>
> 1 x ELEAF IPOWER TC80W 5000 MAH
> 1 x KAYFUN V5 MINI SS (CLONE)
> 1 x GEEK VAPE KANTHAL A1 FUSED CLAPTON ELLENÁLLÁSHUZAL (2*24ga és 1*32ga)
> 1 x GEEK VAPE ORGANIKUS JAPÁN VATTA
> + különféle 10ml-s eliquidek próbálgatásra
>
> A kérdésem az, hogy amit itt most összeállítottam (leírások és vélemények
> alapján), mennyire működőképes konstrukció lenne. (pl: a mod kompatibilis-e
> a porlasztóval, ez a típusú ellenálláshuzal passzol-e a porlasztóhoz,
> illetve hány tekerést/ohmot javasoltok stb.) Ezen felül pedig bármilyen
> megfigyelés, észrevétel, tanács érdekelne.
>
> Az olyan válaszok, hogy ne ilyen komoly szerkezettel kezd vagy ne ezzel
> vagy azzal csináld, bármiféle komolyabb indoklás vagy magyarázat hiányában
> nem érdekelnek, mert semmire nem megyek vele. (De az ego style e-cigik
> amúgy sem érdekelnek illetve tetszenek annyira, a 2 részesek pedig végképp
> nem. Szóval inkább csak ezzel az összeállítással kapcsolatos tanácsok
> érdekelnének.)
>
> Előre is köszönöm a válaszokat,
> Peti

Szia Peti!
Itt a komoly válasz: Szerintem totál jó összeállítást pakoltál össze, jó lesz ez így!
Kísérletezz nyugodtan, hisz ahány ember, annyi szokás. Ha van lehetőséged, próbáld ki majd a DL tankok valamelyikét is(Direct to Lung=egyből tüdőre szívós), valamint ha méginkább belemerülnél az ízekbe, akkor menj bele a saját likvid keverésbe. Nem kell itt komolyságra gondolni, már vannak olyan helyek, ahonnan nem külön kell megrendelned a nikotinos alapot+natúr vg-t+natúr pg-t+aromát, hanem pl. a liquidhall-tól az általad kiválasztott nikotin erősségű és az általad kiválasztott vg-pg arányú alapot kell megrendelned és ahhoz aromát, amit nagyjából 5%-os arányban kell hozzákeverned. Magyarul egy 100ml-es alapba bele kell öntened egy 5ml-es aromát és ennyi. Nekem a havi adagom úgy 300ml, ezért rendeltem tőlük 300ml 6mg/ml erősségű 70-30% vg-pg arányú "gőzbajnok" alapot és hozzá 3db különböző 5ml-es aromát, meg 100ml-es flaskákat, szétöntöttem 3 részre és a 3 aromát beléjük öntöttem, majd felmatricáztam a flaskákat az aromákról lehúzott cimkékkel, hogy tudjam melyikben mi van. Ha bármi segítségre van szükséged, ne habozz kérdezni akár itt, akár privátban tőlem, itt senki sem fog veled magas lóról, lekezelően-kioktatóan beszélni, ezt garantálom! Mi itt egy kis család vagyunk és összetartunk, segítjük egymást legjobb tudásunk/tapasztalataink alapján! :)

Üdvözlettel szintén Peti! ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 17:16 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

A kanthal es a kanthal A1 kozott az osszetetelben van minimalis kulonbseg. Nincs komoly jelentosege.
SS huzal ugyanugy megy VW modban, ellenben alacsonyabb a fajlagos ellenallasa, aminek VW keszuleken szinten nincs jelentosege. A kanthallal ellentetben nem tartalmaz aluminiumot es kicsit merevebb.

Nikrom a masik (NiCr), amit erdemes szamitasba venni, plane az elso tekeresek alkalmaval, mert kemenyebb, mint a felsoroltak, nehezebb eldeformalni, pl. vattacserekor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 17:09 

Köszönöm a gyors válaszokat.

Még annyi kérdésem lenne, hogy van-e bármi különbség a Kanthal és a Kanthal A1 között vagy ez csak valami marketing?

Illetve van-e különbség, hogy kanthal vagy ss-t rakok bele azon kívül, hogy ss-el lehet asszem TC-t használni. Én többnyire csak VW módban akarom majd használni.

Köszönöm.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 16:33 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

A mod minden szabvany (510 csatis) tankkal kompatibilis.
A Kayfun 510 csatis, minden moddal kompatibilis.
A fused clapton nem valo Kayfun 5-be. Hatarozottan nem. Tul vastag, tul nagy a hotehetetlensege. Nem ehhez a fajta hasznalathoz van tervezve. A sima clapton talan, bar azt is feleslegesnek erzem.
A tobbi gusztus dolga.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 16:27 

Ezt a clapton és társai tekeréseket felejtsd is el ebben a kazánban. Sima mezei 0,3mm-es kanthal vagy SS huzal.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 16:19 

Sziasztok,

Már sok ideje elhatároztam, hogy e-cigizni akarok sima cigi és vizipipa helyett. És most nagyjából összeállt, hogy mit szeretnék megvenni.

1 x ELEAF IPOWER TC80W 5000 MAH
1 x KAYFUN V5 MINI SS (CLONE)
1 x GEEK VAPE KANTHAL A1 FUSED CLAPTON ELLENÁLLÁSHUZAL (2*24ga és 1*32ga)
1 x GEEK VAPE ORGANIKUS JAPÁN VATTA
+ különféle 10ml-s eliquidek próbálgatásra

A kérdésem az, hogy amit itt most összeállítottam (leírások és vélemények alapján), mennyire működőképes konstrukció lenne. (pl: a mod kompatibilis-e a porlasztóval, ez a típusú ellenálláshuzal passzol-e a porlasztóhoz, illetve hány tekerést/ohmot javasoltok stb.) Ezen felül pedig bármilyen megfigyelés, észrevétel, tanács érdekelne.

Az olyan válaszok, hogy ne ilyen komoly szerkezettel kezd vagy ne ezzel vagy azzal csináld, bármiféle komolyabb indoklás vagy magyarázat hiányában nem érdekelnek, mert semmire nem megyek vele. (De az ego style e-cigik amúgy sem érdekelnek illetve tetszenek annyira, a 2 részesek pedig végképp nem. Szóval inkább csak ezzel az összeállítással kapcsolatos tanácsok érdekelnének.)

Előre is köszönöm a válaszokat,
Peti

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 16:05 

Melo 3-ról mi a véleményetek az Evic mini-n ?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 14:39 

Erre nehéz válaszolni így.
mtl? dtl?
Ha clr felújításra gondolsz, akkor kanthal 0,3, vagy ss huzalok hasonló vastagsággal
ha rta, akkor jó lehet a gt2 (klón), dvarw rta, ezeket használom, beváltak
de más majd ajánl mást is biztosan

2x vtc mini 75 w - iTaste SVD 2.0 - EHPRO 101 MOD - Pico Squeeze
nectar nano klón - ataman v2 klón - taifun gt 2 klón - doggystyle 2k16 klón - dvarw E - dvarw RTA - Jorda

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 14:39 

Minden felújítható kazán más. Más tekerés jó beléjük. De nagy általánosságban az MTL kazánok szoktak működni a 2,5-ös magra tekert 0,3-as huzalokkal, 9menettel microcoil-ba, vagy 6-7menet hézagosan.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 14:24 

Köszi a Válaszokat.
Ahogy említetted gyiva cubist használtam. Szerintem belépőként Tron tank lesz aztán külön tankokat venni hozzá nem nagy valami. Eggyik ismerősöm drippert használ, hááát az magamnak max szórakozás képp veszek. (folytonos cspegtetés ). Esetleg ha rba jutna a sor, milyen huzalt, hány tekerés legyen , esetleg tekerés hézagos vagy szűk legyen?
Gondolom vattás tekerésere vagy jobb az üvegszál?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 12:19 

Persze mindig van jobb, csak mivel felmerült ez az összeállítás is, gondoltam megosztom róla a saját véleményemet hátna segít neki valamit. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 12:04 

Az ember Joyetech Ego AIO -t használ, Cubis fejekkel.
Szerintem, ha már új modot vesz, az atomizer legyen más, egy fokkal jobb ;-)

Sony Xperia ZR

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 11:07 

Drazener: Én vtwo minit használok Cubis pro tankkal. Személy szerint én nagyon szeretem. Egyformán használható DL és MTL is mondjuk nekem a DL jobban bejött. Nekem alapból küldtek hozzá azthiszem 4 különböző porlasztót szóval ki lehet tapasztalni, hogy neked melyik stílus és hány ohm az ami a legmegfelelőbb. Sima Istick Basic-ről váltottam, szóval nekem is ez az első modom, de elég könnyen ki lehet tapasztalni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 03:24 

Tölthető USB-n keresztül, nem kötelező a külső töltő.
Porlasztó egyelőre csak hagyományos kanthal legyen, tehát az 1 és/vagy 0.5 Ohm CL / CLR.
A Ti - titanium és a Ni - nickel csak TC módban használandó, az elején jobb kerülni a hőmérséklet szabályzást, valószínűleg csak összezavarna.

Sony Xperia ZR

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 03:03 

A Sony VTC 5 aksit, lehet az Evic-ből is tölteni, vagy mindenképp kell egy külön töltő?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 02:44 

Tron S porlasztó milyen más tank porlasztójával kompatibilis. A weboldalon ilyen kapható hozzá:
CL 1.0 Ohm
CL-Ti 0.4 Ohm
CL-Ni 0.2 Ohm

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.14. 02:38 

Attól függ milyen porlasztó fejet teszel bele, már megírtam.
A 0.5 Ohm -os 3.5 mm levegő lyukkal van (direkt tüdőre) , az 1 Ohm pedig 1.8 mm (M2L)

Sony Xperia ZR

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitásaHozzászólás küldése Oldal: 146 / 150   [ 4490 hozzászólás ]
Oldal Előző  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150  Következő  | Le