Oldal Előző  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 95  Következő  | Le Oldal: 35 / 95   [ 2831 hozzászólás ] Hozzászólás küldése
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Azonnali kérdések - Gyors válaszok
HozzászólásElküldve: 2017.05.14. 13:34 

@DLacx: +1.

Majd jön a hír, hogy elkészült a tanulmány (több milliárdból, természetesen) és az e-cigi fórumokon biztatják, segítséget nyújtanak a kezdőknek akár még hóbortból származó e-cigarettázásra is. :D

Egyébként szerintem aki életében nem fogyasztott semmilyen dohányterméket, majd 0-ással kezd az tipikusan kiskorú, menőzni vágyó fiatal lehet. :P Azt ugyanis könnyebb eladni anyunak meg apunak, hogy ebbe ugyan nincs nikotin. Hasonló eset a vizipipa nikotinmentes kövekkel való használata. Az is viszonylag népszerű kiskorúak körében...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.14. 12:34 

@Szuhoj: +1 , egy megjegyzéssel: én a térítői lelkületű ecigisekkel sem értek egyet. A szememben semmi különbség köztük és a Jehova Tanúi között. Mindenkinek joga van önpusztítani (ha állja a cehhet). Persze más a helyzet, ha valaki kérdez*.

@Nikko77: Ebben az országban én elég paranoid vagyok ("Hozzászólások: 2"). Nem szeretném viszontlátni valami farmerjohnny emmiszolga nyilatkozatban, hogy az ecigisek még a nemdohányzókat is gőzölésre biztatják, ld: ecigiforum.
(* ő jött ide kérdezni. A korrekt válasz szerintem is a "tudod, mit, eszedbe se jusson se nullással, se sehogy") Az más kérdés, hogy pénzt emlegetünk-e.)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.14. 12:05 

+1 sok vád ér hogy kapudrog az e cigi, ne tegyünk azért, hogy az legyen, de ha belevág ne a robbanós szettet vegye meg.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.14. 11:38 
Hobbiviking

Persze ezer és egy dolog mérgez minket de attól még nem kell az a +1, dédapám is tüdorákban halt meg úgy hogy világéletében kis faluban élt akkor amikor ott az autó még ritkaságszámba ment, ritkán ivott, akkor is keveset, soha nem dohányzott, mindezt a muelelmiszerek és az LTE lefedettség elott. Ilyen is elofordul igen. A drogokra is amíg nem heroin, designer, full szintetkius a Zacher is megmondta nem az az elllenérv hogy belehalsz azonnal mert csak minden tízezredik moderált kokainfogyasztó hal bele... csak mi a fenenek rontsunk az amugy is sz@r helyzeten? Budapesti vagyok, itt se világbajnok a levego, eszek én is mukajákat de ha van rá pénzem és lehetosegem inkább egy hazai manufakturatol veszek húsárut stb... a lehetosegekhez mérten próbálok ártalomcsokkenteni és inkább innék egy finom epershake-et minthogy felnikotinozva elszívjam, és ha menonek kell lenni a haverok elott akkor ikabb megtanulok helybol szaltózni vagy tudomisénmit csinálni mint venni egy böszmenagy ecigit és gyárkéménykdeni mert van akinek effektive erre kell, hozzám is jottek oda a baráti társaságból hogy de meno hol vetted es mennyi volt, de nikotint nem akar mert az ártalmas... nem fogok ahhoz asszisztalni hogy valaki fallikus elektromos cigaretta csinaljon. meg se allitom, de azt nem igérem hogy jó pofát is vágok hozzá.

Kép

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.05.14. 11:33 
Nikko

Egyáltalán nem biztos. Honnan tudod, hogy nem egy milleres apuci fia, aki felnőtt léttére is kapja az apanázst? De ehhez sincs semmi közünk.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.14. 11:29 

Felre erted a zsebpenzt.Total nem izgat,hogy kitol kapja.Csak azert mondtam,hogy nincs keresni valoja itt,mert aki zsebpenzt kap,biztos hogy nincs 18...

Tapatalkkal küldve az én HTC One_M8 Eye eszközömről

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.14. 11:12 
Nikko

Nos még attól eltekintve is, hogy mindenki úgy mérgezi magát, ahogy jól esik, én úgy vagyok ezzel, hogy rengeteg dolog van az életben ami ártalmas! Persze kell egy bizonyos szintű józan ész a saját érdekedben, de ha valaki azzal tölti az életét, hogy mindent kikerül, mert ez így ártalmas, úgy ártalmas, az mellett elmegy az élet úgy, hogy nem élte, csak aggodalmaskodott. És egyáltalán nem biztos, hogy aki kényszeresen óvja magát minden ártalomtól, az tovább fog élni, mint az aki belesz@rik az egészbe, azt csinálja/eszi/issza, ami jólesik, amitől boldogabb lesz. Én nem vagyok egy különös ember, rengeteg kapcsolattal, mégis több ember volt az ismerősi körömben, aki soha egyetlen szál cigit sem szívott, mégis tüdőrákban halt meg. Volt aki szinte soha nem ivott alkoholt, csak ünnepnapokon és akkor is csak 1-2 sört és máj elégtelenségben halt meg. De van több olyan ismerősöm is, aki 30-40 éve mint a gyárkémény, ráadásul mezítlábasat, van köztük olyan is, aki masszívan piál, de még olyan is(ezt az ismerettséget nem is reklámozom), aki 45 elmúlt és 14 éves kora óta szerintem nem sok olyan nap volt, amikor nem volt tajtrészeg és köszöni szépen, semmi baja a májának(egyenlőre). Ugyanakkor, bár ez már egy más téma, hogy feszegethetnénk azt a témát, hogy a mai világban egyáltalán, de legfőképp egy nagyvárosban lehetséges e akár minimálisan is egészségesen élni? Pécsen lakok, ami nem egy nagy város, mégis fuldoklunk az autók áradatában. Egy század rendű úton is van, hogy perceket kell várni, hogy átkelhessek gyalog. Miközben a várost a leghosszabb szakaszon lazán átgyaloglom, a leghosszabb szakaszán úgy 1 óra 20 perc alatt, addig sokan képesek egy 10 perces sétát is kiváltani egy 30 perces, dugóban rostokolással, benzinpöfögéssel. Szoktunk túrázni a Mecsek hegységbe a feleségemmel. A legtisztább időben is lenézve a városra, még a legközelebbi házak is jóformán csak sziluettek, akkora a szmog. De említhetném az élelmiszereket, amik roskadásig vannak tömve a legdurvább vegyi anyagokal(édesítők,tartósítók,térfogatnövelők,színezékek,állományjavítók,stb.). Az már elmond erről valamit, hogy a feleségem szakmája vegyésztechnikus és annó dolgozott az élelmiszeriparban, most mégis sok élelmiszer egyes összetevőit nem ismeri fel. És ezek azok, amiket egyáltalán "bevallanak" a csomagoláson. Mindemellett annyi fertőtlenítőszert használunk, ami "altatja" az immunrendszerünket(mert nincs dolga), ezért a sok betegség és emellett rengeteg vegyianyagot fújunk,kenünk magunkra, ami szintén nem túl jó. De említhetnénk a szélessávú mobil és internet lefedettséget, ami a frekvenciatartományát tekintve lassan a mikróhullám tartományba esik és a jelerősség tekintetében meg hogy lassan már az isten háta mögött is van hipernet, nos a napi 24 órában a testünkön keresztül-kasul áthatoló rádióhullám tenger sem hinném, hogy annyira egészséges dolog. Persze mondhatnánk hogy igen, ezek vannak és ne tetézzük még több ártalommal szándékosan, ugyanakkor nem hinném, hogy az elektromos cigitől kellene félnünk, mint egészségügyi kockázattól! Bocs a bő léért, de így is próbáltam szűkszavúan fogalmazni.
Tomlac: Nem tőled kapja a zsebpénzt, így az nem a tied, hanem az övé!
Nem hinném, hogy hivatásunk lenne bárkit is pellengérre állítani azért, hogy mit csinál és hogy honnan szerzi erre a pénzt! Legfeljebb meg lehet említeni neki, hogy "én a helyedben egyáltalán nem tenném ezt"! A nyomatékosítást akkor szabad alkalmazni, ha pl. komolyan veszélyes dolgot csinál, mint a múltkori sérült aksis ügyben. Azonban mégha egy 25-30 éves emberről van is szó, aki havi 500 ezerrel pumpolja a milliomos apuciját, ahhoz sincs az égvilágon SEMMI közünk, így van?

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nikko77 2017.05.14. 11:31-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.14. 10:52 

Zsebpenz??Ha valaki itt szebpenzt kap annak semmi keresni valoja itt.Oszinte leszek,aki soha nem cigizet,tenyleg ostoba ha ecigizni kezd.Igazat adok Szuhojnak.Mi a francert szennyezi a tudejet ha nincs fuggosege??

Tapatalkkal küldve az én HTC One_M8 Eye eszközömről

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.14. 10:50 
Hobbiviking

Igen, erre. :D
A kajára koltest nem ugy ertettem mintha nem lenne neki hanem hogy ha az íze miatt ecigizne akkor inkább egyen egy "prémiumat" bármit is jelentsen az neki az anyagi körülményeihez mérten legyen az egy doboz eper vagy egy doboz beluga kaviár.
Azért tudom ilyeneken könnyen felcseszni magam mert, teszem azt cigizni sose kezdene el (jó hogy nem) mert az káros, de az ecigirol vannak akik azt hiszik hogy egyáltalán nem az. Persze a ciginek csak töredéke de én azért úgy gondolom hogy a tüdonek a friss hegyi levego való nem az eliquid, az azoknak van akiknek ha nem lenne, akkor füst lenne a helyén. Persze azt csinál amit akar, de ha tenyleg akarja akkor nem fogja az én pár mondatom megállítani...
A stíluscsiszolást elfogadom, abban teljesen igazad van.

Kép

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.05.14. 10:17 
Nikko

Szuhoj írta:
Jaja de a VMD re ra van irva hogy gyorsan parolog es direkt elektronikara van, wd40 meg a mindenes, volt is egy folyamatábra hogy ha valaminek mozognia kene de nem mozog akkor wd40 ha nem kene mozognia de mozog akkor meg duct tape :D csak fegyverbe nem szabad fujni a wd-t mert ott rosszalkodik, oda ballistol megy :D

Sent from my AK47 using Tapatalk

Erre gondoltál: ;D

Kép

Viszont ismételten szeretnélek megkérni:
1. NE TURKÁLJ más zsebében, mindenki arra költi a saját megkeresett, vagy az anyukájától, vagy a mikulástól kapott pénzét AMIRE CSAK AKARJA!
Szemtelenség és csóró csövessé degradáló mondat az, hogy "inkább költsd kajára" ! (Az sem kizárt, hogy akinek ezt mondod, annak a zsebpénze, vagy a fagyipénze több, mint a te havi kereseted, úgyhogy ez nagyon visszás!)
2. NE szóljál bele az életébe, ha soha nem dohányzott, akkor is szíve joga elkezdeni ecigizni, hisz ez PONTOSAN ugyanaz, hogy több nemdohányzó ismerősöm hétvégén, bulin, vagy csak simán passzióból vizipiázott!
3. Szállj már le a magas lóról és picit csiszolj a stílusodon, mert eléggé ordenáré!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.14. 01:51 

Joyetech :-) Válaszd ki melyik tetszik jobban; VTwo Mini, Primo Mini. Esetleg Wismec Presa 75 ;-)
Kisebb, s szintén kiváló az Aspire NX 75

Sony Xperia ZR

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.14. 01:44 

Üdv!
Két és fél hete erősítem az ecigarettázók táborát. Egy kangertech subvod szettet használok, tetszik a dolog, a fórumon beleástam magam a témában és szeretnék "szintet lépni" és beruházni egy modra. Az elsődleges szempontom hogy egy farmer zsebben elférjen kényelmesen a készülék. A kangertech subtank minit megtartanám, bejön az egyből tüdőre levegőzése, a "meghajtást" akarom combosabbra cserélni. Három lehetőséget néztem ki magamnak kérlek segítsetek választani, vagy ha esetleg tudtok mást ajánlani azt is szivesen meghallgatom.
1. Vtwo mini
2. Kangertech subbox mini
3. Istick pico 75w
Válaszaitokat, tanácsaitokat előre köszönöm.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.13. 23:04 

Igen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.13. 23:03 

Ego aio-nál el íztelenedett a gőz, sőt inkabb rossz ízű. Ilyenkor kazán kuka?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.13. 20:21 
Hobbiviking

Jaja de a VMD re ra van irva hogy gyorsan parolog es direkt elektronikara van, wd40 meg a mindenes, volt is egy folyamatábra hogy ha valaminek mozognia kene de nem mozog akkor wd40 ha nem kene mozognia de mozog akkor meg duct tape :D csak fegyverbe nem szabad fujni a wd-t mert ott rosszalkodik, oda ballistol megy :D

Kép

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.05.13. 19:50 

Mi azt szoktuk használni csavarlazítónak munkahelyemen. Fogy is belőle rendesen :D

Tapatalkkal küldve az én LG-K350 eszközömről

Squonk: Pico Squeeze, Saját FET-es mecha, VTC BF, Geekvape Gbox S100
Mech: Sigelei Bagua V2, iJust S, SMPL, Stingray 30mm
Elektronikás: Mini Volt, Pico 75W, Evic Basic 40W, Ehpro Mod 101, Evic Primo
Kazánok: Avocado 24, Dvarw RTA, Origen Little BF 16, Origen 19/22, Origen Tiny Tank, Anima RDA, Hadaly RDA, VCMT RTA 30mm, Mage GTA, Split RTA, Ehpro Evil Eye 30mm, Chtulhu Hastur 2S RDA, Pelso V3, Wismec Reux, Goblin Mini V3, Pico RTA, Original GT2
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.13. 17:49 

Megérkezett a megrendelt SONY VTC5 18650-es akksim, a 30w-os istickbe kényelmesen belefért és tökéletesen működik! :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.13. 16:54 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Ja, mert olajos es ken. A Chip-bol is van olyan, ami ken is.

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!
Az ezirányú kérdéseket a témának megfelelõ topikba kéretik feltenni! KÖSZÖNÖM!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.13. 16:33 

A WD40 is kontakt spray ha úgyvesszük, van is itthon a nagyobbik fajtából, mégsem fújnám beke modba.

Tapatalkkal küldve az én LG-K350 eszközömről

Squonk: Pico Squeeze, Saját FET-es mecha, VTC BF, Geekvape Gbox S100
Mech: Sigelei Bagua V2, iJust S, SMPL, Stingray 30mm
Elektronikás: Mini Volt, Pico 75W, Evic Basic 40W, Ehpro Mod 101, Evic Primo
Kazánok: Avocado 24, Dvarw RTA, Origen Little BF 16, Origen 19/22, Origen Tiny Tank, Anima RDA, Hadaly RDA, VCMT RTA 30mm, Mage GTA, Split RTA, Ehpro Evil Eye 30mm, Chtulhu Hastur 2S RDA, Pelso V3, Wismec Reux, Goblin Mini V3, Pico RTA, Original GT2
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.13. 12:20 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Osszetevok listajat nezd meg

Sent from my Passport using Tapatalk

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!
Az ezirányú kérdéseket a témának megfelelõ topikba kéretik feltenni! KÖSZÖNÖM!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.13. 12:14 
Fragadozó

Azt írja hogy kontaktok relék nyomtatott áramkörök és etc tisztítására használható.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.13. 12:12 
Hobbiviking

Ettől a gyártótól használtam sűrített levegőt PC tisztításra az kifogástalan minőség volt ugyhogy ha az osszetevok alapjan lehet akkor a minőséggel biztos nincs gond.
Gyártó oldala szerint: minden kikapcsolt elektolromos készüléken lehet de előtte érdemes tesztelni, gyorsan párolog és nem hagy semmit maga után

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szuhoj 2017.05.13. 12:18-kor.

Kép

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.05.13. 11:59 
Fragadozó

Valaki ismeri ezt a kontakt sprayt?
Ezt is szabad használni a zöld chip helyett?
Céges használatra kaptam de ha már van akkor nem vennék másikat ha ez megfelel..

A zöld 1200 körül van ez 3400 viszont nem tudom miben másak. Előre is köszönöm!

Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.13. 02:08 

Kösz a kioktatást

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.12. 23:17 
Hobbiviking

Kínai cucc, minőséget ne nagyon várj...
OFF: Sose értem minek kezdi el valaki ha nem cigizett és nullást szív. Ha az a válasz hogy az íze miatt akkor inkább kajáld el az árát valami fallikus elektromos cigaretta helyen.
Btw: a porlasztó porlaszt és nem elporlad b+ ha elporlad akkor ott komoly gebasz van.
Sent from my ASUS_X008D using Tapatalk

Kép

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.05.12. 21:27 

sziasztok,

kezdő vagyok, szóval, vettem egy ego aio d16-ot kipróbálni a dolgot (sohasem dohányoztam, most sem nikotinos a leves). Az 1ohm-os porlasztó jött be, így amikor ez elporladt rendeltem egy 5-ös pakkot, viszont abból az első kettő szinte egyből elfüstölt. Tettem bele előzőleg cseppeket 5-6-ot, meg is szívogattam, hagytam kissit ázni a tankban is és kétféle liquiddel is elszálltak. Most a harmadik még bírja, bár ezt már jobban megöntöztem előtte - mi miatt lehet az, hogy az első kettő ilyen hamar (szinte egyből) elszállt?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.12. 20:30 

Amikor én rendeltem még nemvolt SXK ezért nekem SJMY van, semmi probléma vele. Ha most kéne választani, valszeg az SXK mellett döntenék, ezek alapján:
- Palást színe
- SXK-nak szűkebb a levegőcsöve
- SXK-hoz jár driptip
- Ár: Ha beírod a MAP kupont, az SXK csak ~10 dolcsi

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.12. 20:17 

@gyemannt ha engem kérdeztél
SXK klón 14 euró, SJMY 12,50 euró, forintosítsd :-)

Kazánok: Dvarw RTA, Dvarw E, 2x micro TFV4, 2x SXK Doggystile 2K16, Kayfun v3 mini(klón), Nectar nano(klón)
Mod :2x eVic VTwoo mini, 2x Smok Bec Pro, i-Just S, eGo ONE CT, Ehpro MOD 101, SMOK zmax mini

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.12. 20:12 

Kb magyar forintban mennyit takar?

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.12. 19:56 

hohi írta:
sziasztok. doggystile clónt szeretnék rendelni. kérdésem az lenne, SXK, vagy SJMY lenne a jobb választás? a válaszokat köszönöm.

Egyszerre nem tudom kinek lehet mindkettő :D
Nekem ma jött meg a SXK és isteni!
A másikat nem ismerem, de ez nagyon jó minőségnek tűnik!
Első vattázás sikeres, nem szörcsög, nem folyik.
Egy tankot már ki is szipákoltam! :P
SXK-val szerintem nem nyúlsz mellé ;)

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitásaHozzászólás küldése Oldal: 35 / 95   [ 2831 hozzászólás ]
Oldal Előző  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 95  Következő  | Le