Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 97  Következő  | Le Oldal: 1 / 97   [ 2899 hozzászólás ] Hozzászólás küldése
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Azonnali kérdések - Gyors válaszok
HozzászólásElküldve: Ma, 00:51 

Nikko, én nemcsak a spórolás miatt rendelek nagy adag aromákat, hanem a szupermarket-érzés miatt: hogy van kezdetben otthon 25 fajta, és rendelek még 10 fajtát, átlag mondjuk 50 ml-t ízenként, így évek alatt rengeteg fajta felgyűlik (félévente-évente rendelek), és külön kiskarácsony, ha mondjuk egy 2014-es banánt megtalálok, mert azt hittem, hogy már nincs, és hopp, itt egy három darabos pakk 10 millis üveg. Nagy az öröm olyankor. És nincs az, hogy kell gyorsan vennem pár üvegcsével drágán, mert már unom azt a 8 fajtát, vagy mert mindjárt kifogyok. Ha viszont így vásárolsz, sokat érdemes, és sokat is lehet spórolni (pl. amikor az olajár-esés és a Krím miatti embargó okán lerohadt a rubel, ujjongva vetettem magam az oroszokra). Ha viszont napról-napra él az ember, akkor persze más a helyzet. Akkor lehet, hogy le kell lépni Pécsről. Vannak itt a fórumon minimum ketten, akik leléptek onnan, és bizony jól tették. De ez már más téma.

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 00:08 

Sziasztok!

Lenne egy gyors kerdesem, kezdek kicsit beleorulni.. eddig egy tron-s tankom volt, amihez mindig en ujitom fel a kazant, nichrome .32 huzalt hasznaltam, 7-8 tekeressel, 1.2-1.3 Ohm ellenallast kaptam 2.5mm atmeron. Szepen pofekeltem is (MTL) de gondoltam veszek egy masik tankot s a cubis pro-ra esett a valasztasom, sok jot hallottam rola, meg direkt van hozza MTL fej, gondoltam a RBA fejet meg majd tekerem magamnak mint a tronba.
Hat nem. Vagyis eddig az istenert nem sikerult notmalisat csinalnom. Huzalok amit probaltam:
NiCr .32, .25
Ss316 .28
Kantan .28

Mindegyikbol vagy 3 verziot, egy fekvot, egy allot, 7 es 10 kozotti tekeressel, a fekvo 2,5mm atmeroju, az allo 3mm

De valahogy mindegyik (vagy kicsit vagy nagyon) kaparja a torkom, mint mikor DL subtankbol szivna az ember eloszor szajba.

Segitsetek pls, mit rontok el? Nem hiszem hogy tisztaban lennek a tekercseles titkaival, ket eve a tronom rba tekercset masolom, ujat meg nem kellett kitesztelnem, nem tudom honnan induljak.
Mitol lesz kaparos?
Mitol lesz sok fust?
Mitol lesz jo iz?

Azert kerdem ezt igy, mivel a tronban hasznalt tekerest alkalmazva a Cubis se nem jo izu, nincs sok fust, es kapar is :(

Elore is nagyon koszi!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 20:55 

Köszönöm a válaszokat :) közben már megoldódott ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 20:37 

Jól mondod Tuscke. Mondjuk nálam nem jelent problémát ha bedöglik egy mod, vagy kazán, mert mindig van nálam 4-5 szett

Tapatalkkal küldve az én LG-K350 eszközömről

BF: Pico Squeeze, Saját FET-es mecha, VTC BF, Geekvape Gbox S100, Nyomtatott DNA75
Mech: Sigelei Bagua V2, iJust S, SMPL, Stingray 30mm
Elektronik: Mini Volt, Pico 75W, Evic Basic 40W, Ehpro Mod 101, Evic Primo, Seven 22
Kazánok: Avocado 24, Dvarw RTA, Origen Little BF 16, Origen 19/22, Origen Tiny Tank, Anima RDA, Hadaly RDA, VCMT RTA 30mm, Mage GTA, Split RTA, Ehpro Evil Eye 30mm, Chtulhu Hastur 2S RDA, Pelso V3, Wismec Reux, Goblin Mini V3, Pico RTA, Original GT2, GT1 30mm, TFV8 Big Baby
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 20:26 

Mindenképpen lehet ráció abban, ha 1-1,2 ohm környékére célozza az ember gyereke az ellenállást VW készüléken is, éspedig szükséghelyzet esetére :)
Szóval a mantra, hogy mindenből mindig legyen tartalék. Tartalék porlasztó, vagy vatta, neadjisten előre megtekert bevattázott kazán, töltött akku. És persze mod is, mert kedvenc VW modunk is a legváratlanabb pillanatban mondhatja be az unalmast.
Nálam egy csőmecha van tarcsiban, és ha át kell rakni a kazán a mechanikusra, akkor már számítani fog az ellenállás.

Ego 1100, Eleaf iTwist Mega, Joyetech Evic Supreme, VTC mini (ArcticFox on board), V2 mini (ArcticFox on board), Knight Brass-Carbon Mod (másolat), Nemesis (másolat)
H2, Aspire BVC ET, Vivi Nova, Nova-S, Nautilus Mini, Eleaf GS-Tank
Taifun GT2 másolatok (Big German [R.I.P.], Ivogo, Hotcig), Dvarw RTA (v1, S1, No. 2), Ataman v2 (másolat), Kayfun v5 (másolat), Erlkönigin (másolat)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 20:17 

De, miért kell az 1 ohmos tekerés? Mecha MOD-on használnád?

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: Tegnap, 18:50 

http://www.steam-engine.org/coil.asp?mat=n80&r=1&dia=0.25&id=2.5 Itt a "puska"

Nem hibáztál, csak azt nem mondták, hogy kettes magon lesz annyi. 2.5-re 5 menet, de az ne microcoil legyen, mert nagyon rövid lenne.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 17:34 

Sziasztok!

Ma megpróbáltkoztam az első saját saját tekerésemmel. Nicr d0.25 huzallal 2.5 mm maggal 6 tekerés és 2 ohm lett a végeredmény, viszont én 1 ohmra terveztem volna :D Egy Dvarw rta kazánba tettem bele... Az oldalon ahonnan rendeltem ezt a huzalt ajánlották 6 tekeréssel az 1 ohm-hoz. Mit csináltam rosszul, hogy dupla annyi lett?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 15:23 

Üdv a csapatnak! Help!!!!
Aki ismeri a sima griffint nem talalkozott veletlenul olyan jelenseggel, hogy a tank, es az azalatti gyuru elforog a bazison? Egyebkent is el kell forognia ugye, viszont ma reggel kocsibol kiszallva eldobtam az aszfaltra es azota eleg konnyen siklik,forog. A legfobb bajt az okozza, hogy szinte minden zsebbol kirantas alkalmaval teljesen elzarom a le ellatast onkentelenul.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 13:11 

Bocsi 12mg nikotinos

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 13:02 

12% vagy 12mg? Nem mindegy.

Tapatalkkal küldve az én LG-K350 eszközömről

BF: Pico Squeeze, Saját FET-es mecha, VTC BF, Geekvape Gbox S100, Nyomtatott DNA75
Mech: Sigelei Bagua V2, iJust S, SMPL, Stingray 30mm
Elektronik: Mini Volt, Pico 75W, Evic Basic 40W, Ehpro Mod 101, Evic Primo, Seven 22
Kazánok: Avocado 24, Dvarw RTA, Origen Little BF 16, Origen 19/22, Origen Tiny Tank, Anima RDA, Hadaly RDA, VCMT RTA 30mm, Mage GTA, Split RTA, Ehpro Evil Eye 30mm, Chtulhu Hastur 2S RDA, Pelso V3, Wismec Reux, Goblin Mini V3, Pico RTA, Original GT2, GT1 30mm, TFV8 Big Baby
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 11:02 

Üdv. Valakinek van ötlete miért lett keserű a levesem?
A 12%-os pg is keserű, megkóstoltam. Bedöglött?
Nem volt hűtőbe.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 09:03 
Nikko

balojazz írta:
Nikko, nincsenek mérhető tranzakciós költségek. Ökölszabály, hogy eurónál, dollárnál, fontnál a deviza középárfolyamhoz hozzáadsz 5 forintot (+-2), és annyi az átváltási ár. Ha mondjuk 309 HUF az euro deviza közép, 315-tel számolj, akkor nem ér meglepetés, ennyi a szumma költséged (valójában kevesebb ennél). 10 ml-t meg nem rendelünk, hanem sokszor 100 ml-t, ez is aranyszabály. Mondjuk ha 50000 helyett 25-30ezret fizetsz, az jelentős különbség, plusz 1-2-3 évre megvan az aromád, onnantól csak az akciókra csapsz le, így mindig alacsony a költség, nagy a választék, nincs vészhelyzeti vásárlási kényszer... A 690 HUF/5 ml inawera meg drága, nincs mese. Ez matek, mindig kijön.

Soha nem rendelek évekre előre, mert nincs annyi bevált aroma, hogy ezt megtenném, de egy csomó más indok is van rá. Pl. hiába imádom a symphony-t, nem fogok rendelni belőle 100ml-t mert lehet hogy 2 hónap múlva már megunom. Igen van egyfajta ésszerűség és spórolási lehetőség, hogy teszem azt tudom, hogy a macskám 1 hónap alatt megszik 40db alutasakos kaját és mondjuk épp le van akciózva a 12-es csomag, akkor megveszek belőle 4-et, hiszen ha 1-et vennék, akkor nem spórolnék semmit, hiszen a következő csomagokat még ugyanabból a fizumból kell venni úgyis. Viszont amit te írtál, az a ló túloldala, hisz még 10 ezer megspórolásáért sem fogok egy évre(vagy többre) előre venni aromát, mert semmit nem nyerek vele. Ha nem veszem meg egy évre előre az alaplevet(ami tetemes mennyiség lenne, tetemes áron), akkor ugyanott vagyok, hogy úgyis rendelnem kell! Ha pedig megveszem azt is előre, akkor számoljunk már, hogy mennyibe kerülne az a bizonyos rendelés, mert én 1 év alatt akár 4 liter levest is eltolok! És aki minimálbéres, egy ráadásul igen alacsony átlagfizetésű városban, valamint napról-napra él, annak nincs "fölös" fél-egyhavi fizuja ilyesmire érted! Tudom hogy a jövő hónapban is eszek húst, meg azután is,de ha lenne is annyi fagyasztóm, akkor sem engedhetem meg magamnak minden más terhére, hogy akár fél-egyharmad áron betárazzak hosszú időre az egyhavi fizetésem árán.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 23:57 

Szóval akkor ez a kínaiak kínaia. Szoktam így keresgélni randomban hogy miket dob. Ránézésre nem volt csúnya de mivel a nevét még nem hallottam/láttam sehol így gondoltam rákérdezek nálatok. Szembetűnő volt a google fordítós szöveg de én mint mindenben a pozitívat látó, mondom lehet hogy másolta a szöveget és nem is nézte mit másol. De akkor nem csak én nem ismerem. Köszi mégegyszer a válaszokat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 21:43 

Még sosem láttam/hallottam róla, így ránézésre , én nem venném meg, mert :

-félnék használni
-nem tudom két hónap múlva létezik-e még majd a "brand", lesz-e pl. porlasztó a szintén "noname" tankjához
- " Mod features:
Variable wattage: 10W-20W-30W
Quickly press the fire button 5 times to turn on/off
Adjusting the wattage automatically according to the battery level
Red light: 10W
Blue light: 20W
White light: 30W " (2017-ben ez kicsit vicces ennyiért, sőt, ennyiért is : EUR12.17
Worldwide free shipping This item ships free (worldwide) )

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 21:31 

Valóban egy ismeretlen 'állat fajnak tűnik...' Klón klónjának a klónja. Lutri ! Mellőzném. Ez a magán véleményem.
Zagyva összefüggéstelen, egymással ellent mondó leírás.... 0 szakértelemmel !
Ne vedd meg !

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 21:06 

Sziasztok. Valaki közületek ismeri ezt az állatfajt?

http://www.vatera.hu/ect-et-30p-kit-e-e ... 41279.html

Ha igen akkor tudna nekem valami véleményt/infót adni róla?

Előre is köszönöm a gyors válaszokat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 19:55 

@mord025: Legközelebb jövőre megnézem ;)
("...ez évtől azt sem veszek itthon, mert egy rendelés elég...": ez áprilisban lezajlott.
Idén már csak FA lesz augusztus vége-szeptember elején.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 19:45 

hm lehet na sebaj az első nem is lehet tökéletes :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 19:40 

Valószínűleg megkeveredtél a Mystic koncentrátumokkal, azokhoz valóban a 10%-os arány a megfelelő.

Borítsd egybe az egészet, és tegyél hozzá annyi alaplevet, hogy összesen 80 mili legyen, akkor lesz 3%-os.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zödfülű 2017.06.27. 19:46-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 19:10 

Basszus akkor jól mellé nyúltam,de hogy miért ilyen arányra emlékeztem azt meg nem tudom mondani... :) Köszi

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 18:42 

pl 9ml alap 1ml aroma

Ez nem 1, hanem 10 százalék. 10 mili osztva százzal, az 0.1 ml.Ennyi az egy százalék.

Hat, nyolc és 10 százalékban kevertél, ami szerintem durván sok, ez lehet az oka. Annyit még megpróbálhatsz, hogy hagyod egy napot szellőzni őket, és vársz még pár napot.

Kezdj 3%-on.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 18:26 

0,6
0,8
és 1
pl 9ml alap 1ml aroma

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 18:24 

Hány %-ban keverted?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 18:20 

Sziasztok 1 hete bekevertem pár 10 ml Tpa málnát alaplével. 2.nap kóstoló megtörtént jobbnak láttam várni ma kóstoltam és málna nem nagyon érződik hanem olyanhoz tudnám hasonlítani az ízét meg az illatát mint a gyerekeknek régen a kanalas köptetős gyógyszer. Ez normális? :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 15:25 
Vaper Egyesületi tag

DLacx írta:
.....Ha tehetem, gyártópárti vagyok (ha már a globalizáció lehetővé teszi ;) )....

Ha ez így van, akkor nézd meg itt, hogy mit szeretnél [look]
http://www.baker-flavors.blogspot.com/
(6-7 USD /100ml) (PTK: 1-2 kg 14-19 USD)

Utána ékes angol nyelven írjál ide
bakerflavors@gmail.com

Add meg a mail címed és kérd meg, hogy készítsen neked egy paypal számlát.

Kifizeted és vársz kb. 5-6 hetet és megjön...Ezek miatt nyáron ez felejtős…. :-X

KépKép
Aki érti a viccet az mindent tud, aki nem, az mindenre képes
A humor az ember szkafanderje a Földön

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 14:15 

Létezni létezhet, ha nem valami hűvösebb kamrában tartottad, és sűrűn nyitogattad.
Ha megbuggyant, az csak egy újabb megerősítése annak, miért nem ismerem én az "alaplé" fogalmát ;) .
PG és VG a kamrában, lent a kövön, tömény nikotin és aromák a hűtőben.
Mindig PG+VG+aromák+nikotin-ból keverek készre, a PG+VG+nikotin-t (amit majd "megaromázok") nem ismerem.
A nagyobb mennyiségű kész levest is a kamrában tartom, mert relatíve hűvös és sötét.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 13:16 

Sziasztok, létezhet hogy a VG alaplé ebben a hőségben megbuggyanhat? Vagy csak az eltelt idő árthat neki?

Már be van keverve a nikotin tehát nem két fillér, kb 8 hónapos.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 12:17 

Nikko, nincsenek mérhető tranzakciós költségek. Ökölszabály, hogy eurónál, dollárnál, fontnál a deviza középárfolyamhoz hozzáadsz 5 forintot (+-2), és annyi az átváltási ár. Ha mondjuk 309 HUF az euro deviza közép, 315-tel számolj, akkor nem ér meglepetés, ennyi a szumma költséged (valójában kevesebb ennél). 10 ml-t meg nem rendelünk, hanem sokszor 100 ml-t, ez is aranyszabály. Mondjuk ha 50000 helyett 25-30ezret fizetsz, az jelentős különbség, plusz 1-2-3 évre megvan az aromád, onnantól csak az akciókra csapsz le, így mindig alacsony a költség, nagy a választék, nincs vészhelyzeti vásárlási kényszer... A 690 HUF/5 ml inawera meg drága, nincs mese. Ez matek, mindig kijön.

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.27. 11:45 

@blackiex: Ezek vélemények. Én például évente két alkalommal rendelek FA-t közvetlenül a gyártótól (IT). TPA és BF kisebb mennyiségben fogy, de ez évtől azt sem veszek itthon, mert egy rendelés elég (thanks, @balojazz vapertárs). IW-t nem használok. Ha tehetem, gyártópárti vagyok (ha már a globalizáció lehetővé teszi ;) ).

@Zödfülű: Az aromák - főleg a dohányjellegűek - jó sokáig elállnak hűtőben. Van 2 évesnél idősebb is, messze a ráírt dátumon túl. Ennek fényében viszont fura, amikor egy kereskedőtől érkezik romlottan. Én pedig - ennyiért - nem szoktam reklamálni, csak "feketelistázni" >:( .

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitásaHozzászólás küldése Oldal: 1 / 97   [ 2899 hozzászólás ]
Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 97  Következő  | Le