Oldal Előző  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 187  Következő  | Le Oldal: 137 / 187   [ 5601 hozzászólás ] Hozzászólás küldése
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Azonnali kérdések - Gyors válaszok
HozzászólásElküldve: 2017.05.05. 20:35 

blackiex írta:
Attól, hogy 0.6 ohm a porlasztó, ami 20-22W-on dörgöl alatta 2 centivel.
Az átlátszó szipka hosszabb, a fekete rövidebb, a forró gőz lassul a cseppfogóban, gyorsabban melegszik.

Köszönöm a gyors reagálást és a kielégítő választ.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.05. 20:27 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Attól, hogy 0.6 ohm a porlasztó, ami 20-22W-on dörgöl alatta 2 centivel.
Az átlátszó szipka hosszabb, a fekete rövidebb, a forró gőz lassul a cseppfogóban, gyorsabban melegszik.

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!
Az ezirányú kérdéseket a témának megfelelõ topikba kéretik feltenni! KÖSZÖNÖM!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.05. 20:18 

Üdv mindenki. Joyetech eGo AIO ha a fekete szopókával (a spirálos belsejű) használom, elég erősen melegszik. Az átlátszóval ilyet nem tapasztaltam. Ez normális? Vagy ha nem akkor ez mitől lehet? Előre is köszönöm a válaszokat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.05. 11:12 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Szvsz az 1.2-essel vagy az 1.5-ossel.

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.05. 11:07 

Úgy látom, 0,75 és 1,5 Ohm-os van belőle. Most K3 minit használ ~1,2mm levegővel, 8 Watt-on, 1 Ohm körülire tekerve és ez így bejön neki (ez egy csoda). Melyik porlasztóval lehetne megközelíteni ezt a gőz, th, szívási ellenállás élményt?

Dvarw RTA, K3 mini, K5 mini. IDA concept, Origen Little BF 16.
VTC dual, Vtwo mini.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.05. 10:42 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Sehol. GS Air porlaszto van benne, amibol nem gyartanak felujithatot.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.05. 10:38 

Sziasztok!
Az asszony kap egy iJust Start Plus kitet. A kérdésem az lenne, hogy lehet-e ebbe olyan porlasztót szerezni, ami felújítható? Ha lehet, hol? Köszi a segítséget!

Dvarw RTA, K3 mini, K5 mini. IDA concept, Origen Little BF 16.
VTC dual, Vtwo mini.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 20:06 
Nikko

Igen, ilyenkor meg kell küldeni a lehetséges maximummal és van rá esély, hogy elindul a töltés és összekapja magát az aksi.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 20:04 

Én is jártam már így, 6 kábelből csak eggyel indult el a töltés. Nem telefontöltőről levett, hanem a power bank kábelel sikerült, 20 perc után kezdte meg a töltést.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 19:47 
Nikko

Fannika: Próbáld másik kábellel és próbáld nagyon óvatosan mozgatni a készülék usb aljzatát a bedugott kábellel. Lehet kontakt hiba, de lehet hogy a hosszú állástól nullára lemerült az aksi. Ilyenkor nem indul be a töltés. A készülékben semmi esetre sem tanácsos(és a töltésszabályzás miatt talán nem is kivitelezhető), de külső aksi esetén ilyenkor szoktak próbálkozni rövid "megbikázással", de ilyenkor már sok esély nincs, hogy az az aksi használható lesz! Ezeknek NAGYON nem tesz jót a nullára merülés és bár igen lassan, de pl. egy év nem használat esetén, ha eleve lemerülve tették a polcra, lemerülhet teljesen nullára. Ha van 1 Amperes usb töltőd, akkor felügyelet mellett hagyd rádugva jópár órán keresztül, de olyan kábellel tedd, ami 100%, hogy nem kontakthibás! Van rá esély, hogy néhány óra elteltével elindul a töltés, de nem túl sok.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 19:29 

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne hogy egyik ismerősömtől kaptam egy Eleaf Istick 30W-osat. Azt mondta kb 2-3 hónapig használta és már egy ideje nem. Felraktam tölteni de semmi reakció. Mi lehet a baja? Megéri próbálkozni vele vagy kuka? :(

Előre is köszi a segítséget :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 19:13 

pavilon írta:
Alapvetesnek tunik itt a forumon, hogy MTL sokkal tobb nic elviselheto, mint DL, ez miert van igy? Marmint mit kellene erezni? En elso naptol (marcius) DL szivom a 6-ost, neha probalom az MTL-t is erdekessegkeppen (nosztalgiabol?), de annyi kulonbseg van, hogy MTL befele van TH, DL pedig kifele :) Csak annyit varialok, hogy a levegoszabalyzot nyitom (teljesen) / csukom (1 kicsi marad nyitva dwarv E-n) hozza. Lazan kapcsolodik, de azt is irjatok, hogy CLR-ben a 0.5 ohm-os a DL, 1 ohm-os az MTL kivitel, de ez csak azert van mert mas a lyukmeret az aljan ugye? A 1 ohm-osnak talan 1mm korul, 0.5-osnek pedig szinte nincs is alja, az maga a lyuk.

Amugy koszi a korabbi tanacsokat, meg is fogadtam meg nem is, vettem 36mg-os PG-t is begyakorolni a keverest, es 100mg-os PG-t is tartaleknak azokra az idokre, amikor majd lesz merszem kibontani :P De ezek az eliqua.me-s flaskak elegge megleptek, jol felszerelkeztem mindenfele fecsivel, de olyan pici lyuk van a tetejen, hogy max tuvel tudnek felszivni belole. Ugyhogy ez lett a nyero PG es VG-hez:
https://youtu.be/O6GhbR9sd30?t=84
De a nikotinossal ez necces igy, kenytelen leszek attolteni szeles szaju uvegbe, amibe beleferek?

Elsőnek https://www.youtube.com/watch?v=82y48ZjWzy0&t=741s

MTL: Dvarw E: az 1 Ohm-s porlasztó jó, igen a belső lyuk cső szűkebb, hogy jobb ízt kapj érdemes a szipkát is szűkebbre cserélni. A 0.5 fej nem jó MTL-re mert ott már nagyobb a levegőnek a tér belül.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 18:29 
Nikko

blackiex: ezt fogom szerintem csinálni. Egyet majd szétkapok, ha nem túl nagy a gányigénye, akkor megcsinálom és ahogy mondod, az egész biztos, hogy jobb lesz mint a gyári. Még az sem kizárt, ha a "gyári" betét szét van kapva, okosan megtekerve-bevattázva, hogy annak akár 2X annyi lesz az élettartama.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 18:25 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Nagyon sok minden elhangzott, de nem fogok tudni mindenre reagálni, mert békesség is van a világon.

Az Ornate-hez csak a saját porlasztói jók, RBA-t nem is terveztek hozzá, ezért sajnos a lehetőségek erősen leszűkülnek ezzel kapcsolatban. Azt - ahogy korábban említettem - meg lehet próbálni, hogy ha már van 3-4 használt porlasztója az embernek, kidobás helyett szétszedi, kipucolja, esetleg újratekeri és újravattázza mindet és akkor elég másfél-kéthavonta egy órát rászánni a történetre.
Másfél évig csináltam ezt Evod porlasztókkal, mert a gyári nem volt kielégítő minőségű.

Ami a dual-single vertikálisokat illeti, az iJust/Melo porlasztó parallel, tehát dual, a Smok-féle 12 tekercses móka is hasonló, a hat lyukban egy-egy dual ad ki 12 tekercset. Csak a régi pl. Atlantis / Triton fejek sima szimpla huzalosak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 18:17 
Nikko

gvoczelka: nem is tanácsos 2.5 fölé menni. Nekem a 2-es jön be, mert ahhoz van tekerési segédem, így gyönyörű katonás kis coil-okat tudok előállítani, másfelöl meg úgy érzem, hogy 2-esen a legtökéletesebb nekem a vatta mennyiség, 2.5-esen nem tudtam úgy megnyírbálni, hogy ne legyen túl sok. Mondjuk ebben benne van a magasabb menetszám is, mert a sok menet esetén jobb a 2-es magméretet vattázni(könyebb). Én hézagosra csinálom mindig 10-13 menet 0.32-es SS-el 2-es magméreten és úgy állítom, hogy kívülről a levegőnyílásban a tekerés alsó részének 25-50%-a látszon, tehát kicsit a nyílás fölé emelem a jobb íz érdekében(blackiex tanácsára) és így perfect, mondhatni nekem beválik.

Szuhoj: Egész biztos, hogy nem jársz vele rosszul, ha beszerzel egyet. Kevés az a tank, amit egész biztosan, nyugodt szívvel ajánlok bárkinek, de ez egy azok közül! ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 18:01 
Hobbiviking

Na ha lessz valami jo deal bellusra akkor adok neki egy eselyt.

Vtwo Mini, pico squezze, Dicodes No.6, TherionDNA75, Asmodus Minikin Reborn, Saját FET-es squonker(nagy, randa, saját.), Hotcig-RIG RSQ

Dvarw RTA(3/100),Dvarw DL(1/32) Jorda(0107),Dead
Rabbit by Heathen, Kabuki 510(Kamino), Taifun gt2 w Dripper(Hotcig), Armor1.0(Kamino)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 17:55 

Én a Bellusba 2,5magra szoktam tekerni 0,3 vagy 0,28SS-t, 9menet microcoil-al vagy 6menet hézagossal.

Tapatalkkal küldve az én LG-K350 eszközömről

sok sok ketyere. Nem tudom megszámolni.
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 17:28 
Nikko

Nos lehet hogy én vagyok a béna hozzá, de én 0.32-es SS-nél vastagabb drótból nem vagyok képes bele egy elfogadható ellenállású duál tekerést megcsinálni. A 0.32-es SS-el 2-es magmérettel 13 menet duálban az 0.45 Ohm eredőre jött ki nekem, pont tökéletes, illetve Ni200-ból asszem 14 menet duálban adta ki a 0.09 Ohmot a TC Ni-hez(több semmiképp nem fér bele). Próbáltam bele SS 316L-el tekerni, de a bellussal az a helyzet, hogy mivel a kazántest a tank része és felülről teszed rá, nem tudsz felülről ránézni a tekerésre a palástban és nagyon könnyen megvan a zárlat. Nem egyszer fordult elő, hogy egy tökéletesnek látszó tekerésre rátettem a felső rész, még jó volt, de az alsó szorítógyűrű feltekerése után máris zárlat volt. Ilyenkor lehet megint kihúzni és játszani, igazgatni csipesszel, hogy ne érje el a kazán palástot akkor se, ha rászorítod a gyűrűt. Az előnye ezért a hátulütője is. Mert amúgy szuper dolog, hogy a bázist a tekerésekkel bármikor ki tudod húzni a tankból és nem kell kiöntened a likvidet belőle, csak fejre fordítod a tankot, letekered az alsó gyűrűt és már ki is húzhatod. A kazán palást viszont nem túl mélyen nyúlik be a tankba és a keresztmetszete sem túl nagy, így nincs akkora szabadságod a tekerés terén. Aki sokat bellusozott(de ez saját tapasztalat is), hogy 2.5-es magméret fölé nem érdemes menni, mert nem nyersz vele semmit, ugyanis abban az esetben a menetszámot kell csökkentened erősen, hogy beférjen zárlat nélkül, tehát nagyjából ugyanott vagy. Én viszont a vattázás miatt úgy döntöttem, hogy a legjobb tekerés bele, az a 2-es magméretű. Ettől függetlenül azt lehet mondani, hogy elb@szottul jó tank a bellus minden téren, könnyű vele dolgozni viszonylag, így a kezdőknek is nyugodt szívvel ajánlható. Én pl. nem vagyok egy nagy kézügyességű ember és a szemem is elég vaksi, mégis az életem második tekerése a bellusba hibátlan volt! El is csodálkoztam ezen, mert arra számítottam, hogy eljátszok vagy másfél méter huzalt az első alkalommal, mire összejön valami normális tekerés.
Itt van blackiex vidije, ha kedvet kapsz hozzá, akkor én csak maximálisan ajánlani tudom, hogy szerezz be egyet, mert vélhetően imádni fogod!
https://www.youtube.com/watch?v=u9Ols0SO_cc&t=1116s

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 17:06 
Hobbiviking

Bellust csak egyben láttam próbáltam mert az illeto aki hasznalta nem engedte hogy megnezzem a tekerest mert a haverja rakta ossze es en szetbaszom ha ranezek de erzetre egy Dual keritesdrot SS lehetett baromi lassu rampuppal es egett vattaval theat a deck nincs a szemem elott de egy vekonyabb clapton nem vastagabb 0.4-0.45 nel szerintem az beleferhet. De majd egy bellusos biztos tud tobbet mondani.

Vtwo Mini, pico squezze, Dicodes No.6, TherionDNA75, Asmodus Minikin Reborn, Saját FET-es squonker(nagy, randa, saját.), Hotcig-RIG RSQ

Rabbit by Heathen, Kabuki 510(Kamino), Taifun gt2 w Dripper(Hotcig), Armor1.0(Kamino)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 16:57 
Nikko

Szuhoj: Na ez korrekt és elfogadható válasz volt, ebben lehet is valami. Utána is jártam, a gyárilag hozzáadott triple coil betét utángyártására nincs is vállalkozó cég, vélhetően azért mert túl van komplikálva a clapton triple coil-al és a likvidnyílás szabályzó, állítható fémpalásttal. Gondolom ha ki is tudnák hozni, hogy a single coilos 1290-es árával szemben 1600-1800-ért lehetne kapni, nem nagyon lenne rá vevő. De emellett még mindig nem bántam meg, hogy ezt vettem, mert leírhatatlanul f@szább élményt nyújt mind íz/gőz/levegőzés terén, mint pl. a bellus akármilyen tekeréssel(próbáltam már jópárat, csak claptont nem, mert az szerintem nem is nagyon férne bele elfogadható ellenállásérték mellett duálban..szinglében nekem meg baromira nem jó, mert ott már nagyon kevés nekem a levegő, a kerámia lezáró miatt.)
Csak abban az egy esetben fogom lecserélni az ornate-t, ha találok hasonló élménnyel bíró(íz/gőz/levegőmennyiség) rba/rta tankot. Addig semmi esetre sem!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 16:45 
Hobbiviking

Fincike: nem igazan szetbassza csak gyorsabban meriti az akksit, szerintem akkora tankba mar kell a dual vagy a 4mm es single,

Nikko: Az Ornate MGS tipusu coilheadet hasznal ami direkt hozza lett kitalalva, nen is nagyon dicsertek sehol annyira hogy mas is gyartson ilyet vagy kompatibilis tankot hozzá.

Es nem. Az opel corsa az a starterkit, mondjuk egy EGO Aio en inkabb egy japán sportkocsi(pontos kidolgozas, kulturalt fogyasztas, maximum kihozása a lehetosegekbol) es egy amcsi benzinfalo 12 hengeres cuccot vennek osszehasonlitasi peldanak MTL/Dl vonalon. Amugy van aroma ami szerintem csak egyikben vagy a masikban adja a legtobbet es nem vetem el a Dl-t csak a mai kinai porlasztoeldobalos, varialasra lehetoseget nem igazan nyujto kazanokat. Egy kennnedyre/goonra de akar egy griffinre vagy rdta ra egy szavam nincs mert meg ha felhobaszo is legalabb megvan az a " finetune" lehetoseged ami egy porlasztofejes koncepcional nincs, illetve hogy a mai mainstream kazanfelhozatal tenyleg a 12 egy tucat elvre epit es csak neha latunk innovaciot es egyedi otleteket ami nem klon vagy tfv8 copy.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 16:38 
Nikko

blackiex:Több féle hasonló Joyetech termékhez van, ezt tudom. Egyik sem kompatibilis vele(ahogy pl. a melo2-3 ijust 2)?

Szuhoj: Én ezeket tudom, egyáltalán nem viszem tulzásba! Én pl. a bellust 6 hetente vattázom újra, nem hetente! Arra gondoltam, hogy ha ez nem véletlen selejt volt(lehetne, mert a gyári kazán egyik likvid nyílását olyan szarul, sorjásan fúrták fel, hogy időnként megrekedt benne a buborék és az istennek sem jött ki onnan, tehát nem egy mesterdarab, pedig ez még gyári joyetech kazán volt) és a cserekazánok is behullanak 2-3 hetente, akkor nem lenne rossz megoldás egy rba betét a tized annyi üzemeltetési költség jegyében(de mint írtam, a 3 heti 1290ft-os betét sem vág a földhöz, zokogni nem fogok miatta!). Semmi több! Szándékos döntés volt, hogy az rta-m mellé akarok egy felhőbaszó, integrált tankot is, amit csak 5 másodperc alatt ki kell cserélni, ha nincs időm és/vagy kedvem tekergőzni! ;)
/De a mondandóddal kapcsolatban ismét kiemelem: A cloud chaser nem feltétlen menőzésre van és de, mondhatni ez is a dohányzásról való leszokásért van, ugyanis nekem ezek a DL tankok adták meg a stabil leszokást, míg az MTL korszakomban volt visszatáncolás az analóghoz, mert egyszerűen nem volt elég! Ezen kijelentésed alapján, akkor mindenki érje be pl. egy 90 lóerős opel corsa-val, mert azzal is el lehet jutni a célodhoz és minden más sportkocsi,izomautó,luxusautó csakis kizárólak a pics@játszás jegyében készül!/

gvoczelka: Az összes hasonló integrált single coil eleve duál coil, mert dupla vertikális benne a tekerés. Az ornate-ben ugyanígy. Viszont az ornate esetén a triple coil tényleg 3db külön tekercs, azt még megnézem neked mindjárt, hogy elképzelhető, hogy mind a 3 tekercs 2 huzalból álló duál coil is egyben.
Update:Nem, megnéztem. A triple coil betét clapton coil-os, de 3 különálló tekercs. Az általad leírt gány viszont elég szégyenletes gáz a Wismec részéről! :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 16:37 

Köszönöm Szuhoj!

Hát az akksimat kímélni akarom, valamint nem a nagy füstokádás a célom.
Ez esetben le kell rendeljek egy pót decket, ha nem sikerül visszaraknom normálisan.

Csak én lehetek ekkora pancser. :'DDDD

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 16:32 

Üdv.!
Ismerősömnek rendeltem egy iStick 20w-ot, amit ki is bontottam. Akárhogy próbálom tölteni, se kép, se hang. Vagyis de, az előbb kb 15 mp-ig jelzett, hogy tölt, de azóta megint semmi.
Mi lehet vele a baj?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 16:24 
Nikko

...törölt...

A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Nikko77 2017.05.04. 16:39-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 16:23 

Alapvetesnek tunik itt a forumon, hogy MTL sokkal tobb nic elviselheto, mint DL, ez miert van igy? Marmint mit kellene erezni? En elso naptol (marcius) DL szivom a 6-ost, neha probalom az MTL-t is erdekessegkeppen (nosztalgiabol?), de annyi kulonbseg van, hogy MTL befele van TH, DL pedig kifele :) Csak annyit varialok, hogy a levegoszabalyzot nyitom (teljesen) / csukom (1 kicsi marad nyitva dwarv E-n) hozza. Lazan kapcsolodik, de azt is irjatok, hogy CLR-ben a 0.5 ohm-os a DL, 1 ohm-os az MTL kivitel, de ez csak azert van mert mas a lyukmeret az aljan ugye? A 1 ohm-osnak talan 1mm korul, 0.5-osnek pedig szinte nincs is alja, az maga a lyuk.

Amugy koszi a korabbi tanacsokat, meg is fogadtam meg nem is, vettem 36mg-os PG-t is begyakorolni a keverest, es 100mg-os PG-t is tartaleknak azokra az idokre, amikor majd lesz merszem kibontani :P De ezek az eliqua.me-s flaskak elegge megleptek, jol felszerelkeztem mindenfele fecsivel, de olyan pici lyuk van a tetejen, hogy max tuvel tudnek felszivni belole. Ugyhogy ez lett a nyero PG es VG-hez:
https://youtu.be/O6GhbR9sd30?t=84
De a nikotinossal ez necces igy, kenytelen leszek attolteni szeles szaju uvegbe, amibe beleferek?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 16:19 
Hobbiviking

Persze, hiszen a gyárban nem gondolnak arra hogy aki ilyet vesz az bele is fog nézni, azoknak ott vannak az rba deckek, cserelheto porlaszofejet szvsz az vesz aki nem tud és nem is akar megtanulni tekerni és vagy végtelenül lusta. Ezalol persze kivetelek a kezdő cuccok de ott meg szerintem nincs helye a 100 watt feletti subohmnak, de leginkabb semminek 30w felett, ezek nem arra vannak hogy leszokj a cigiről és/vagy bármilyen égetett dohányról hanem inkább "menőzni" hogy húdefüstöl, anélkül hogy veszel egy spulni huzalt aztan beleépíted egy velocity deckbe amit egy idomitott majom is meg tud csinálni.

Fincike: persze hogy tobbet fog enni hiszen 2x akkora futofeluletet hasznal fel, hátrány/előny meg csak altalanossagban emlitheto ugyanis a tekerésen több múlik. single coil: kevesebb gőz, kevésbé eszi a levest meg az akksit, könnyebb megépíteni mert nem kell jatszadozni hogy a ket tekeres egyszerre melegedjen, dual: tobb goz, tobb watt, es tobb leves, kicsit macerasab megepiteni. Az íz szerintem inkabb a huzaltol es a tekeres poziciojatol fugg.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szuhoj 2017.05.04. 16:24-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 16:17 

Köszönöm szépen! :)

A single coilos decket sikeresen szét***tam szerintem...
Kivettem a tömítést a videó alapján, aztán láttam, hogy írtátok az imbuszt :'DDD
Hát remélem valahogyan visszatudom szerencsétlenkedni :'D

Van valami hátránya a dual coilnak a single-el szemben?
Több levest fog enni a dual coil?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 16:06 

Én pl szeretem a Wismec Reuxot, pedig TFV8 kategória. Mondjuk a gyári triple coil porlasztót szétszedtem, mert újra akartam tekerni, de elég macera, csak függőleges tekerést lehet beletenni. De hogy a gyári tekerés milyen kókány. Triple coil, de úgy, hogy alapból 2 huzal van, és arra van egy harmadik ráheggesztve. Így paralell-ben kiteszi a triplát. Vizszintesen meg sem próbáltam megtekerni, hagytam a francba. Van RBA hozzá.

Tapatalkkal küldve az én LG-K350 eszközömről

sok sok ketyere. Nem tudom megszámolni.
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.05.04. 15:01 
Hobbiviking

Fincike: keress ra youtubon mert gyorsabb mint nekunk leirni hogy sima "allen key" imbuszkulccsal benyulsz azt kitekered a csavart.

Nikko: az ornate nek olyan hulye lapos a porlasztofeje valszeg csak a gyári joyetech es megy bele, kicsit eltulzod ezt az ujraepitos cuccot, en most epitetten le a DL cuccaim, az Ijoy rdta classic ami megmaradt, nem kell abba naponta tekergetni stb... Egy honapja ugyanaz a UD clapton van benne es hetente 2 perc alatt kicserelem a vattat aztan szevasz, ha sokat hasznalnam akkor 3 naponta 2 perc mert finnyas vagyok a tulhasznalt vattara de amugy a jo vatta lazan kibir egy hetet benne folyamatos hasznalat mellett is, es igen valszeg lenne ra vevo, ugyanugy mint a tfv-k re meg a tobbi hasonlo mondjuk azt hogy valamire. Az hogy valamit megvesznek nem jelenti hogy jó is, lásd: Arctic 24 coilos tank, tfv12, minden ami Ijust, trafikos 10ezer+os ego készletek és sorolhatnám...

Javasolnék amúgy egy topicot High Wattage Subohm tank trubleshooting néven.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitásaHozzászólás küldése Oldal: 137 / 187   [ 5601 hozzászólás ]
Oldal Előző  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 187  Következő  | Le