Oldal Előző  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 97  Következő  | Le Oldal: 67 / 97   [ 2891 hozzászólás ] Hozzászólás küldése
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Azonnali kérdések - Gyors válaszok
HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 19:11 

Megcsinálható, biztonságos.

Ego 1100, Eleaf iTwist Mega, Joyetech Evic Supreme, VTC mini (ArcticFox on board), V2 mini (ArcticFox on board), Knight Brass-Carbon Mod (másolat), Nemesis (másolat)
H2, Aspire BVC ET, Vivi Nova, Nova-S, Nautilus Mini, Eleaf GS-Tank
Taifun GT2 másolatok (Big German [R.I.P.], Ivogo, Hotcig), Dvarw RTA (v1, S1, No. 2), Ataman v2 (másolat), Kayfun v5 (másolat), Erlkönigin (másolat)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Virtuális gépről firmware frissítés
HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 18:59 

Picora szeretném feltenni az arctic firmware t. Linuxom van+virtualis gepen win. Sajna az itteni kersskvel nem boldogulok. Megcsinalhato, "biztonsagos"?

11W mindenre elég

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 18:02 

@Silvanei: A 12mg lehet sok. Nekem (közel 30 év átlag egydobos) 12-est ajánlottak (még a 18-ast is belengették) nyitásra, ám elég volt a 6-os. De hogy a megkívánt nikotin szint nem mese, azt pontosan megtapasztaltam a 6-ról 3-ra lépésnél. Komolyabb és hosszabb küzdelem volt, mint az analóg lerakása.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 17:47 

@DLacx
Gondoltam erre is hogy az ízlelő bimbók érzéktelensége miatt, ha így van akkor bízom benne hogy hamarosan jobb lesz:) de arra is engedek következtetni hogy a 12mg lehet sok pedig narancs pall mall-ből el tudtam szívni egy dobozzal

@Blackiex
Meg bizony ahogy a videóba is volt 1. cseppek a vattába 2. töltött tankal slukkolgatás buborékokig aztán hagytam még 20-30 percig állni is.
Van egy Trophy V2(ez elvileg a protank) tank is amit alapból kaptam a mod-hoz elsőre az vált be legjobban
a Dvarw esetében kicsit nehéznek találom a slukkolást :S

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 17:28 

@Silvanei: Az ugyan igaz, hogy roppant sokszínűek vagyunk, ám sokunknak, egy analógtól lepusztult ízérzékelés megtévesztő lehet. Én ugyan éreztem ízeket, de még a desszert-dohány is borzasztó volt. Pontosan emlékszem, hogy a MS Satisfaction (az egyetlen dohány komplex, amit a fahéjas felhang ígérete miatt beválogattam az első körbe) valami borzalom volt. Vagy egy hónapig a doboz aljára került és csak kíváncsiságból kóstoltam újra, és jött a meglepetés.
A szetted (főképp a Dvarw K) nem indokolja az íznélküliséget.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 17:22 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Silvanei: ez gyanus. Megitattad te az a porlasztot rendesen elso hasznalat elott?

Amugy nem KELL dohannyal kezdeni, csak nem biztos, hogy jo otlet egybol a gyumire ugrani. Sokat segit az atallasban, ha az iz emlekeztet a dohanyra.

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!
Az ezirányú kérdéseket a témának megfelelõ topikba kéretik feltenni! KÖSZÖNÖM!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 17:06 

@Pongywa
Gondolkodtam én is az E-be, bár felújítgatásokba még nem akartam bele kezdeni
ezért esett a választás a K-ra :) na meg azért mert van itthon most 10 kanger coil ;)

@DLacx
Igen láttam sok helyen hogy analóg után érdemes dohány ízzel kezdeni az átálláshoz, viszont én azért választottam a gyümölcs ízeket mert azt is olvastam hogy nem feltétlen kell a dohány ízt választani
De ha így akkor RY4 vagy mogyoró :)

@Nikko77
Beraktam a 2 linket hogy lehessen látni mit írnak véleménybe :) , maximum smoke mind kettő
1. SUMMER LIFE eliquid
2. GREEN LAGOON eliquid
Mind a kettő 12mg és PG-VG 30-70
A kaparó íz amit érzek illetve csípős utóérzet párosul mellé.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 16:34 
Nikko

Teljesen egyetértek DLacx-el! Az analóg után, főleg ha nagy dohányosról van szó, egyből bevágódni a nem ritkán émelyítő gyümik világába, eredményezhet visszaszokást. Bár te most azt írod nincs íz. Első kérdés: milyen likvidet használsz(pontos megnevezés,típus). Aztán mehetünk tovább.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 16:21 

@Silvanei: Ha ma kezdtél bele és eddig az analóg ment... nos én nem kezdenék gyümölcsös-desszertes likviddel.
MS Red USA, USA, Route 66, RY4 esetleg mogyorós és hasonlók. Majd pár hét múlva próbálj a Tobacco Roadon át a gyümidesszert felé tendálni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 16:02 

Silvanei írta:
Sziasztok!

Egy kis helpre lenne szükségem, ma kezdtem bele az ecigibe.
Végig néztem szinte minden videót és ez alapján lett a választás:
Istick 50W
Dvraw K 5ml + tank https://eliquidonlineshop.com/maximum-s ... iquid.html
Kanger AeroTank + https://eliquidonlineshop.com/maximum-s ... iquid.html

Gőz és TH van, viszont ami nincs az maga az íz :(
Az első kombónál 2ohm 7w (amit adtak mellé) valami pici íz... 9w szinte semmi csak kapargál
A második esetben 2.2ohm (amit adtak mellé) 10w mentol talán, de amit írnak zöld alma, hááát...
12-es mind a kettő.

Mi lehet a baj? Előre is köszönöm a segítséget

Silvanei

Nekem dwarw e van és szerintem jobb mint a k, az E nek fel
tudod ulyitani a porlasztolyat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 15:59 

Gyiva írta:
@Pongywa
Joyetech Primo (2.0) vagy Wismec Predator
Ezek a legújabbak; két akkumulátor, tölthető USB-n keresztül 2 A gyorsasággal, a chip már többször bizonyított - ezek csak jobbak lehetnek, jól működnek minden módban (TC).

Atomizer pedig annyi van, hogy inkább csak egyet - kettőt írok :D

Ehpro Billow V3 / V3 Plus (23 / 25 mm)
KangerTech Protank 4 (dual rba, de használható a Subtank Mini rba -val is, akár szűkítve, és az alkalmas gyári fejekkel - szájból tüdőre)

Sony Xperia ZR

A joytech primot,hol tudnam be szerrzni,,és milyen huzalt ajánlaná,a ehpro billow v3 plus hoz,? És Azt hol tudnám be szerezni? És milxen mag méretbe? Köszi az infot!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 15:29 

Sziasztok!

Egy kis helpre lenne szükségem, ma kezdtem bele az ecigibe.
Végig néztem szinte minden videót és ez alapján lett a választás:
Istick 50W
Dvraw K 5ml + tank https://eliquidonlineshop.com/maximum-s ... iquid.html
Kanger AeroTank + https://eliquidonlineshop.com/maximum-s ... iquid.html

Gőz és TH van, viszont ami nincs az maga az íz :(
Az első kombónál 2ohm 7w (amit adtak mellé) valami pici íz... 9w szinte semmi csak kapargál
A második esetben 2.2ohm (amit adtak mellé) 10w mentol talán, de amit írnak zöld alma, hááát...
12-es mind a kettő.

Mi lehet a baj? Előre is köszönöm a segítséget

Silvanei

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 13:49 
Nikko

Igen, a baj az volt hogy az itt való kérdezés még egy kör futását igényelte volna, mert úgy mentem hozzájuk tankért, hogy nem ismertem az árukészletüket. És az elém tolt tankok közül az ornate tetszett a legjobban mind árban, mind külsőleg, plusz funkcionalitás terén, hogy felső töltésű, nagy kémény, szabályozható nagy légbeömlő, etc... Amúgy arra a fél napra, amíg működött, baromira elégedett voltam vele, hisz megtaláltam a számításom mind a tankban, mind a készülékben(hogy a 200Wattban van elég tartalék a jövőre nézve is)...egyetlen hátulütője, hogy csak kétágyas töltőt tudtam venni, így a 3 aksi töltése két körben megy, de ezt a 2x2.5-3 órát át tudom hidalni az evic vt+ud bellus kombóval, úgyhogy no para. Csak csinálják meg, vagy cseréljék ki, engem nem érdekel. Annyit megtapasztaltam, hogy ha ne adj isten cserés lesz a készülék, akkor elfogadok az árukészletből egy 150 wattos 2 aksis modot is, ugyanis a triple coil-al is elegendő volt számomra a 106-110 Watt. A blackiex által javasolt 130-150-ből számomra még a 130 is elfogadhatatlan volt, mert az én megszokott, kicsit hosszabb slukkjaim 2/3-ától már rohadtul forró volt a gőz 130-on is. Kellemetlenül forró! Amúgy szerintem pofás kis kombó lenne ez így, nemde?
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 13:48 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

gyemantt írta:
Tc megoldja előfűt és időben lekapcsol

A fel mm-s huzallal azert nem... Az mire kihul, tenyleg min 1-2 mp, meg tc-ben is.

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!
Az ezirányú kérdéseket a témának megfelelõ topikba kéretik feltenni! KÖSZÖNÖM!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 13:42 

Sajnálom ami történt, de ez a tipikus előbb veszek utána kérdezek dolog.

Küldve az én LG K8 eszközömről

BF: Pico Squeeze, Saját FET-es mecha, VTC BF, Geekvape Gbox S100, Nyomtatott DNA75
Mech: Sigelei Bagua V2, iJust S, SMPL, Stingray 30mm
Elektronik: Mini Volt, Pico 75W, Evic Basic 40W, Ehpro Mod 101, Evic Primo, Seven 22
Kazánok: Avocado 24, Dvarw RTA, Origen Little BF 16, Origen 19/22, Origen Tiny Tank, Anima RDA, Hadaly RDA, VCMT RTA 30mm, Mage GTA, Split RTA, Ehpro Evil Eye 30mm, Chtulhu Hastur 2S RDA, Pelso V3, Wismec Reux, Goblin Mini V3, Pico RTA, Original GT2, GT1 30mm, TFV8 Big Baby
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 13:33 

Ha DL felhasználó vagy kérdezhettél volna itt. Sajnálom, hogy megjártad.

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 13:13 
Nikko

Én is, elhiheted. Igaz, hogy ebben az egészben benne volt az én ezen a téren való amatőrségem is, mert én abból indultam ki, hogy a tfv4-et gondolom utángyártott single, vagy dual coil kazánokkal állítólag egyesek tudják hajtani 35-45 Watt környékén is, de ugyanakkor úgy gondolom, hogy egy szaküzletnek kötelessége információval rendelkezni az összes általa forgalmazott termék összes paraméteréről és tájékoztatni a vásárlót, ha az olyan tankot választ náluk, amihez az átlagnál sokkal-sokkal combosabb készülék kell(a 70-290Watt range szerintem nem mondható átlagos értéknek), bár érdekes módon ez az adat a kazán dobozán sincsen feltüntetve, csak a weboldalukon. Amikor ezt megemlítettem nekik, még szarkasztikusan meg is jegyezte a főnök, hogy "jólvan, akkor írunk az eVic-nek"... Sőt még majdnem én lettem kissé pellengérre állítva, mondván, hogy "honnan tudhatnánk neked milyen készüléked van még otthon?"... Szóval én úgy vélem, ez volt az utolsó, hogy ebben az üzletben vásároltam bármit is, pedig az ecigi világába való belépésem óta(2012) szinte mindent náluk vettem. Ha pedig a készülék garanciával kekeckednek, akkor nem fog érdekel mibe kerül, de végigviszem a fogyasztóvédelmis pereskedést, vagy akármit, ami kelleni fog!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 13:02 

Ha nincs más választási lehetőség, akkor vedd ki az egyik tekerést, így marad kb 0.4 Ohm, azt már tudod hajtani
38 Watt-tól. Sajnálom, hogy így megjártad.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 12:40 
Nikko

szepi írta:
Nikko Miért vettél 0.51-es huzalt, ha jó volt a 0.32-es? Ez már kerítésdrót kategória, ami valós min. 100 Wattot igényel, gondolom azt mondani sem kell, hogy teljesen értelmetlen.

Na akkor elmondom. Mert ahol vettem, kurvára nem figyelnek arra, amit mondok! 0.32-est kértem SS huzalból! Erre adták ezt, én meg nem néztem és itthon már felbontottam a tekercset, szóval ennyi! A másik, hogy igaz, hogy én mentem be hozzájuk, hogy tfv4 szerű cloud chaser tankot szeretnék és ott volt a kezemben az evic vt, de marhára nem szóltak, amikor az elém tett tankok közül kiválasztottam az Ornate-t, amiről itthon tudtam meg(a netről), hogy a hozzá adott triple coil fejhez 80-270 Watt kell, a single coil-hoz meg 60-180. Az evic vt meg sem fingatja!
Ki akartam cserélni a tankot, de "nem tudjuk kicserélni, mert belikvidezted" és még úgysem álltak rá, hogy mondom akkor vonj le az árából egy 1290-es kazánt. Jólvanbazmeg. Itt már az én ökörségem, hogy ahelyett hogy benyeltem volna a tankot, majd lesz vele valami címszóval, a büdzsémet rohadtul megterhelve vettem náluk lealkudva 25-ért egy istick 200-at, töltővel és 3db high drain aksival. Jó... ment az ornate szépen zsír..kb. fél napig, mert egyszercsak az istick slukk közben kikapcsolt és se kép se hang. Rájukírtam, hát nem húsvéti szabadságra mentek 8-18-ig? Úgyhogy összesen kiadtam 39ezret a tankra,készülékre,aksira,vattára,huzalra és egy csípőfogóra és jelenleg ebből a halomból egyedül a vatta és a csípőfogó, ami használható! De ilyenformán egyenlőre barom drága műsor ez a csípőfogó!!!

Gyemantt: Evic VT-ről van szó! Tehát...

Offtopic :
Pls. ne halmozz, ha valami kimaradt, ne irj uj posztot, szerkeszd az elozot. Koszonom!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 12:26 

Tc megoldja előfűt és időben lekapcsol

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 12:16 

Nikko Miért vettél 0.51-es huzalt, ha jó volt a 0.32-es? Ez már kerítésdrót kategória, ami valós min. 100 Wattot igényel, gondolom azt mondani sem kell, hogy teljesen értelmetlen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 12:11 
Nikko

Hát nem tudom srácok. 0.22 Ohmra jött ki, de ez valami baromi lassú. Még vagy 3 másodpercig izzik a drót a tüzelés után. Lehet nem is kellene bevattáznom? Dobjam ki a francba a tekerést?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 12:00 

Camponába hoztam a kölyköket csodapalotázni, de a leves otthon maradt. Hol lehet a környéken egy töltetnyi liquidhez jutni? Nemzetiben lehet venni?

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 10:59 

A 24GA huzallal dualban el fogja kérni a 60W-ot. De a vapetool vagy steamengine megmondja, hogy mekkora lesz az eredő, a modnak a leírásában pedig ott van, hogy mekkora ellenállást tud meghajtani.

BF: Pico Squeeze, Saját FET-es mecha, VTC BF, Geekvape Gbox S100, Nyomtatott DNA75
Elektronik: Mini Volt, Pico 75W, Evic Basic 40W, Ehpro Mod 101, Evic Primo, Seven 22
Kazánok: Avocado 24, Dvarw RTA, Origen Little BF 16, Origen 19/22, Origen Tiny Tank, Anima RDA, Hadaly RDA, VCMT RTA 30mm, Mage GTA, Split RTA, Ehpro Evil Eye 30mm, Chtulhu Hastur 2S RDA, Pelso V3, Wismec Reux, Goblin Mini V3, Pico RTA, Original GT2, GT1 30mm, TFV8 Big Baby
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 10:42 
Nikko

Üdv. Kérdésem lenne. Most vettem életemben először SS316L 24Ga(Fumytech) drótot. Összehasonlítva az általam eddig használt, a haveromtól kapott 0.32-es SS huzallal, vastagabb és sokkal-sokkal merevebb! Namost. Újratekerném a Bellust duálban, csak nem szeretnék úgy járni, hogy a 60Wattos Evic VT nem hajtja ki(az Ornate tankot pl. a 0.15 ohmos single coil SS316-al nem bírja-atomizer low) és mivel elfelejtettem másik drótot is venni, jelenleg nincs másom. Van egy kis vésztartalék kantál, de azzal nem szeretném megtekerni, úgyhogy ennek jónak kellene lennie. Mire számíthatok? Összehasonlítási alapként leírom, hogy az előző 0.32-es, sokkal lágyabb SS-el tekerve 2-es magmérettel 12menet duálban 0.45 ohmot eredményezett és tökéletes volt 36-42 Watt között.
(jelenleg Nikkellel van tekerve duál 2-es magméret 14 menet 0.09 Ohm eredő, de nem vagyok elégedett, ezért akarnám most SS-el VW módhoz tekerni)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.11. 23:57 

:'D Remélem nem korrodálódik rám :'D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.11. 23:38 

Nem toltad túl. Amíg megtanulsz tekerni, gyorsan fogy a huzal.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.11. 23:38 

Mindenki örül az ajándéknak ;-) legyen az vatta vagy huzal :-)

Sony Xperia ZR

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.11. 23:35 

40 méter huzallal kicsit túltoltam szerintetek?:'D
Most gondolkodok, hogy mi a ****-nak vettem ennyit :'DDDD

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.11. 23:22 

@Pongywa
Joyetech Primo (2.0) vagy Wismec Predator
Ezek a legújabbak; két akkumulátor, tölthető USB-n keresztül 2 A gyorsasággal, a chip már többször bizonyított - ezek csak jobbak lehetnek, jól működnek minden módban (TC).

Atomizer pedig annyi van, hogy inkább csak egyet - kettőt írok :D

Ehpro Billow V3 / V3 Plus (23 / 25 mm)
KangerTech Protank 4 (dual rba, de használható a Subtank Mini rba -val is, akár szűkítve, és az alkalmas gyári fejekkel - szájból tüdőre)

Sony Xperia ZR

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyiva 2017.04.11. 23:36-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitásaHozzászólás küldése Oldal: 67 / 97   [ 2891 hozzászólás ]
Oldal Előző  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 97  Következő  | Le