Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 97  Következő  | Le Oldal: 1 / 97   [ 2891 hozzászólás ] Hozzászólás küldése
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Azonnali kérdések - Gyors válaszok
HozzászólásElküldve: 44 perccel ezelőtt 

Üdv a csapatnak! Help!!!!
Aki ismeri a sima griffint nem talalkozott veletlenul olyan jelenseggel, hogy a tank, es az azalatti gyuru elforog a bazison? Egyebkent is el kell forognia ugye, viszont ma reggel kocsibol kiszallva eldobtam az aszfaltra es azota eleg konnyen siklik,forog. A legfobb bajt az okozza, hogy szinte minden zsebbol kirantas alkalmaval teljesen elzarom a le ellatast onkentelenul.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 13:11 

Bocsi 12mg nikotinos

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 13:02 

12% vagy 12mg? Nem mindegy.

Tapatalkkal küldve az én LG-K350 eszközömről

BF: Pico Squeeze, Saját FET-es mecha, VTC BF, Geekvape Gbox S100, Nyomtatott DNA75
Mech: Sigelei Bagua V2, iJust S, SMPL, Stingray 30mm
Elektronik: Mini Volt, Pico 75W, Evic Basic 40W, Ehpro Mod 101, Evic Primo, Seven 22
Kazánok: Avocado 24, Dvarw RTA, Origen Little BF 16, Origen 19/22, Origen Tiny Tank, Anima RDA, Hadaly RDA, VCMT RTA 30mm, Mage GTA, Split RTA, Ehpro Evil Eye 30mm, Chtulhu Hastur 2S RDA, Pelso V3, Wismec Reux, Goblin Mini V3, Pico RTA, Original GT2, GT1 30mm, TFV8 Big Baby
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 11:02 

Üdv. Valakinek van ötlete miért lett keserű a levesem?
A 12%-os pg is keserű, megkóstoltam. Bedöglött?
Nem volt hűtőbe.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 09:03 
Nikko

balojazz írta:
Nikko, nincsenek mérhető tranzakciós költségek. Ökölszabály, hogy eurónál, dollárnál, fontnál a deviza középárfolyamhoz hozzáadsz 5 forintot (+-2), és annyi az átváltási ár. Ha mondjuk 309 HUF az euro deviza közép, 315-tel számolj, akkor nem ér meglepetés, ennyi a szumma költséged (valójában kevesebb ennél). 10 ml-t meg nem rendelünk, hanem sokszor 100 ml-t, ez is aranyszabály. Mondjuk ha 50000 helyett 25-30ezret fizetsz, az jelentős különbség, plusz 1-2-3 évre megvan az aromád, onnantól csak az akciókra csapsz le, így mindig alacsony a költség, nagy a választék, nincs vészhelyzeti vásárlási kényszer... A 690 HUF/5 ml inawera meg drága, nincs mese. Ez matek, mindig kijön.

Soha nem rendelek évekre előre, mert nincs annyi bevált aroma, hogy ezt megtenném, de egy csomó más indok is van rá. Pl. hiába imádom a symphony-t, nem fogok rendelni belőle 100ml-t mert lehet hogy 2 hónap múlva már megunom. Igen van egyfajta ésszerűség és spórolási lehetőség, hogy teszem azt tudom, hogy a macskám 1 hónap alatt megszik 40db alutasakos kaját és mondjuk épp le van akciózva a 12-es csomag, akkor megveszek belőle 4-et, hiszen ha 1-et vennék, akkor nem spórolnék semmit, hiszen a következő csomagokat még ugyanabból a fizumból kell venni úgyis. Viszont amit te írtál, az a ló túloldala, hisz még 10 ezer megspórolásáért sem fogok egy évre(vagy többre) előre venni aromát, mert semmit nem nyerek vele. Ha nem veszem meg egy évre előre az alaplevet(ami tetemes mennyiség lenne, tetemes áron), akkor ugyanott vagyok, hogy úgyis rendelnem kell! Ha pedig megveszem azt is előre, akkor számoljunk már, hogy mennyibe kerülne az a bizonyos rendelés, mert én 1 év alatt akár 4 liter levest is eltolok! És aki minimálbéres, egy ráadásul igen alacsony átlagfizetésű városban, valamint napról-napra él, annak nincs "fölös" fél-egyhavi fizuja ilyesmire érted! Tudom hogy a jövő hónapban is eszek húst, meg azután is,de ha lenne is annyi fagyasztóm, akkor sem engedhetem meg magamnak minden más terhére, hogy akár fél-egyharmad áron betárazzak hosszú időre az egyhavi fizetésem árán.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 23:57 

Szóval akkor ez a kínaiak kínaia. Szoktam így keresgélni randomban hogy miket dob. Ránézésre nem volt csúnya de mivel a nevét még nem hallottam/láttam sehol így gondoltam rákérdezek nálatok. Szembetűnő volt a google fordítós szöveg de én mint mindenben a pozitívat látó, mondom lehet hogy másolta a szöveget és nem is nézte mit másol. De akkor nem csak én nem ismerem. Köszi mégegyszer a válaszokat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 21:43 

Még sosem láttam/hallottam róla, így ránézésre , én nem venném meg, mert :

-félnék használni
-nem tudom két hónap múlva létezik-e még majd a "brand", lesz-e pl. porlasztó a szintén "noname" tankjához
- " Mod features:
Variable wattage: 10W-20W-30W
Quickly press the fire button 5 times to turn on/off
Adjusting the wattage automatically according to the battery level
Red light: 10W
Blue light: 20W
White light: 30W " (2017-ben ez kicsit vicces ennyiért, sőt, ennyiért is : EUR12.17
Worldwide free shipping This item ships free (worldwide) )

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 21:31 

Valóban egy ismeretlen 'állat fajnak tűnik...' Klón klónjának a klónja. Lutri ! Mellőzném. Ez a magán véleményem.
Zagyva összefüggéstelen, egymással ellent mondó leírás.... 0 szakértelemmel !
Ne vedd meg !

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 21:06 

Sziasztok. Valaki közületek ismeri ezt az állatfajt?

http://www.vatera.hu/ect-et-30p-kit-e-e ... 41279.html

Ha igen akkor tudna nekem valami véleményt/infót adni róla?

Előre is köszönöm a gyors válaszokat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 19:55 

@mord025: Legközelebb jövőre megnézem ;)
("...ez évtől azt sem veszek itthon, mert egy rendelés elég...": ez áprilisban lezajlott.
Idén már csak FA lesz augusztus vége-szeptember elején.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 19:45 

hm lehet na sebaj az első nem is lehet tökéletes :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 19:40 

Valószínűleg megkeveredtél a Mystic koncentrátumokkal, azokhoz valóban a 10%-os arány a megfelelő.

Borítsd egybe az egészet, és tegyél hozzá annyi alaplevet, hogy összesen 80 mili legyen, akkor lesz 3%-os.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zödfülű 2017.06.27. 19:46-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 19:10 

Basszus akkor jól mellé nyúltam,de hogy miért ilyen arányra emlékeztem azt meg nem tudom mondani... :) Köszi

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 18:42 

pl 9ml alap 1ml aroma

Ez nem 1, hanem 10 százalék. 10 mili osztva százzal, az 0.1 ml.Ennyi az egy százalék.

Hat, nyolc és 10 százalékban kevertél, ami szerintem durván sok, ez lehet az oka. Annyit még megpróbálhatsz, hogy hagyod egy napot szellőzni őket, és vársz még pár napot.

Kezdj 3%-on.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 18:26 

0,6
0,8
és 1
pl 9ml alap 1ml aroma

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 18:24 

Hány %-ban keverted?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 18:20 

Sziasztok 1 hete bekevertem pár 10 ml Tpa málnát alaplével. 2.nap kóstoló megtörtént jobbnak láttam várni ma kóstoltam és málna nem nagyon érződik hanem olyanhoz tudnám hasonlítani az ízét meg az illatát mint a gyerekeknek régen a kanalas köptetős gyógyszer. Ez normális? :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 15:25 
Vaper Egyesületi tag

DLacx írta:
.....Ha tehetem, gyártópárti vagyok (ha már a globalizáció lehetővé teszi ;) )....

Ha ez így van, akkor nézd meg itt, hogy mit szeretnél [look]
http://www.baker-flavors.blogspot.com/
(6-7 USD /100ml) (PTK: 1-2 kg 14-19 USD)

Utána ékes angol nyelven írjál ide
bakerflavors@gmail.com

Add meg a mail címed és kérd meg, hogy készítsen neked egy paypal számlát.

Kifizeted és vársz kb. 5-6 hetet és megjön...Ezek miatt nyáron ez felejtős…. :-X

KépKép
Aki érti a viccet az mindent tud, aki nem, az mindenre képes
A humor az ember szkafanderje a Földön

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 14:15 

Létezni létezhet, ha nem valami hűvösebb kamrában tartottad, és sűrűn nyitogattad.
Ha megbuggyant, az csak egy újabb megerősítése annak, miért nem ismerem én az "alaplé" fogalmát ;) .
PG és VG a kamrában, lent a kövön, tömény nikotin és aromák a hűtőben.
Mindig PG+VG+aromák+nikotin-ból keverek készre, a PG+VG+nikotin-t (amit majd "megaromázok") nem ismerem.
A nagyobb mennyiségű kész levest is a kamrában tartom, mert relatíve hűvös és sötét.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 13:16 

Sziasztok, létezhet hogy a VG alaplé ebben a hőségben megbuggyanhat? Vagy csak az eltelt idő árthat neki?

Már be van keverve a nikotin tehát nem két fillér, kb 8 hónapos.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 12:17 

Nikko, nincsenek mérhető tranzakciós költségek. Ökölszabály, hogy eurónál, dollárnál, fontnál a deviza középárfolyamhoz hozzáadsz 5 forintot (+-2), és annyi az átváltási ár. Ha mondjuk 309 HUF az euro deviza közép, 315-tel számolj, akkor nem ér meglepetés, ennyi a szumma költséged (valójában kevesebb ennél). 10 ml-t meg nem rendelünk, hanem sokszor 100 ml-t, ez is aranyszabály. Mondjuk ha 50000 helyett 25-30ezret fizetsz, az jelentős különbség, plusz 1-2-3 évre megvan az aromád, onnantól csak az akciókra csapsz le, így mindig alacsony a költség, nagy a választék, nincs vészhelyzeti vásárlási kényszer... A 690 HUF/5 ml inawera meg drága, nincs mese. Ez matek, mindig kijön.

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 11:45 

@blackiex: Ezek vélemények. Én például évente két alkalommal rendelek FA-t közvetlenül a gyártótól (IT). TPA és BF kisebb mennyiségben fogy, de ez évtől azt sem veszek itthon, mert egy rendelés elég (thanks, @balojazz vapertárs). IW-t nem használok. Ha tehetem, gyártópárti vagyok (ha már a globalizáció lehetővé teszi ;) ).

@Zödfülű: Az aromák - főleg a dohányjellegűek - jó sokáig elállnak hűtőben. Van 2 évesnél idősebb is, messze a ráírt dátumon túl. Ennek fényében viszont fura, amikor egy kereskedőtől érkezik romlottan. Én pedig - ennyiért - nem szoktam reklamálni, csak "feketelistázni" >:( .

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 11:28 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Ossze ne vesszetek parszaz forinton, bakker...

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!
Az ezirányú kérdéseket a témának megfelelõ topikba kéretik feltenni! KÖSZÖNÖM!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 10:34 

Nyilván mindenki ki tudja matekozni magának, ízlése és szokásai szerint, neki hogyan éri meg, mit bír el a zsebe egyszerre.
Nekem pl. van 2 olyan aroma, amit fixen használok,tehát lehet nyugodtan itthon belőle nagyobb tétel, de fene tudja meddig tartható el, szóval max. egy 3-4 havi adagot berendelhetnék, de mivel még mindig nem fogyasztok 100 milit sem egy hónapban, a 4 havi sem akkora tétel, hogy ne itthonról vegyem meg.( már csak a tegyük inkább magyar zsebbe a magyar forintot bolondériám miatt is... ;) )Ha viszont benyelném a napi 10 milit, akkor már érdemes lenne mondjuk Balo linkjéről rendelni 3 havit egyszerre, ha épp beleférne a havi kiadásaimba egyszerre.

Szóval kinek a paplan....

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 10:22 

és árulnak még Inawera aromákat a kedvenc boltunkban a Vape42-nél is és van még olyan hogy aromaplaza.hu.
Kinek hol, és mi éri meg az sok mindentől függ, szerencsére lehet válogatni a lehetőségek közül.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 10:14 
Nikko

Én azt tudom. De akkor is ott a többi. Hogy minden másban is olcsóbb e, mennyi idő a kiszállítás és mennyi pluszt eredményez a forint-euró tranzakció! Én egy hónapra valót rendelek mindig, ami 3 féle aroma és 300ml alaplé, meg 100ml vg. De néhány száz ft megspórolásért nem fogok se tranzakciós költséget fizetni, sem több napot várni a cuccomra. És ha jól veszem ki, a kérdező egy kezdő, aki vélhetően még ekkora mennyiséget sem fog rendelni egy hónapra. Előre meg felesleges rendelni, mert a nagyobb tétel könnyebben fennakad az esetleges ellenőrzésen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 10:10 

Nyilván nem egy szem 10ml-s rendelésére gondolt...annak ingyenes szállítással sincs sok értelme.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 09:55 
Nikko

Igen, feltétlen muszáj volt beleokoskodnod. Az általad megadott linken a 10ml-es symphony a liquidhall-al szemben tényleg csak 720ft, nem pedig 1290, tehát megspóroltál 570ft-ot, viszont a szállítás 1472ft a liquidhall-os 890 előre utalással és 990 utánvéttel ellentétben(valamint tőlük kevesebb,mint 2 nap a szállítás fix-en! Megrendeltem szombat délután és hétfő délelőtt már itt is volt!), tehát itt meg elvesztettél 582 forintot! Gartula, ez ésszerű tanács volt!(és ebbe nem számoltam bele azt a plusz tranzakciós költséget, amit az eurós vásárlás eredményez egy forint alapú bankkártyával) ;D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 08:48 

Ha Inawera aroma, akkor (2 másodperces google keresés után) a liquidhallhoz képest kb. fele annyiért: http://www.inaweraflavours.com/en/ vagy http://www.inawera.com.

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.06.26. 21:09 

Köszönöm szépen a tanácsot!!! :) Ki fogom próbálni.

Egyébként te milyen készülékkel mozogsz? :)

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitásaHozzászólás küldése Oldal: 1 / 97   [ 2891 hozzászólás ]
Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 97  Következő  | Le