Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 74  Következő  | Le Oldal: 1 / 74   [ 2200 hozzászólás ] Hozzászólás küldése
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Azonnali kérdések - Gyors válaszok
HozzászólásElküldve: Ma, 18:26 

sz@r, furcsa ízt ad a delrin drip tip egy ideig.
Az van rajta, az eredeti? Csere, próba, jelentkezik ;-)

Sony Xperia ZR

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 17:00 

Sziasztok ! :D Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy "égett" íze van a gőznek amit kifújok, viszont mikor szétszedem a tankot és a vattát szépen kihúzom egy minimális barnulást sem látok a vatta körül.
Valami tipp hogy mi lehet a baj ?

Szerk.: Eleaf Istick 80W + Geekvape Ammit Rta, Clapton coil (26ga+32ga) 3mas magon 7 tekeréssel ~1ohm egész pontosan a specifikációja a szettnek :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 16:26 
Kertész

Jelenleg az államnak 500-milliárd forint környékén van az éves bevétele a dohánytermékekből. (jövedéki adó) Konkrétan ebbe a húsosfazékba próbálunk beleköpni.A többit pedig mindenki fantáziájára bízom.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 16:14 
Nikko

Erre csak azt tudom mondani, ha nem is lennének a hazugságok hátterében milliárdos érdekek, akkor is egyszerűbb tiltani bármit, mint okosan szabályozni. Mert ahhoz végképp semmi érdekük nem fűződik, csak plusz munka és plusz fejfájás...egyszerűbb a tiltás.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 16:05 

[quote="DLacx"]...Asszem jobb lenne az e-bagót valami "okosan tűrve-tiltva-támogatva" (remélem érthető) alapra helyezni. Micsoda marhaság már ez a "belépő az analóghoz"? ...
Hát pedig tudvalévő, hogy a kenderkötéllel történő akasztás is függőséget okoz:)

"Ez most már örökké jó lesz egy darabig"

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 10:57 
Nikko

Tomlac írta:
Eleg megnezni a facebukon az ecigis oldalak.Szinte minden csoportban a posztok 80%-a abbol all,hogy vettem egy xy "módot" mert nagy marha nagy "fustot" lehet vele fujni...Ezutan mar csak a sirankozas all,hogy eget,forro vaaagy meg tobb fustot szeretnek mit tegyek...Sokszor oszinten megmondva elkuldenem a krva annyukba.Fogalmuk sincs,hogy mi,miert tortenik,mivel mit kell csinalni,de nagy fustje legyen.....Ez mar nagyon nem az analogrol valo leszokasrol szol.Ahogy irtatok ez mar divat es majomkodas....

Tapatalkkal küldve az én HTC One_M8 Eye eszközömről

Sajnos ilyen a világ, nem muszáj szeretni, csak elfogadni. Őszintén szólva nekem ez 40 évesen nagyon nehezen megy. Mert a mai világ "értékeit" képtelen vagyok a magamévá tenni, minden elvem szokásom, neveltetésem, ami bennem maradt, mind-mind ellenkezik a mai trendekkel! Ugyanakkor azt is érzem, ha ragaszkodom az elveimhez bármilyen szinten, egyre inkább kitaszított leszek ebben a világban. És aki nem teheti meg, hogy belesz@rik az egészbe és elköltözik egy farmra az élete hátralevő részére, ahol a következő szomszéd 3 km-en kívül esik, az kénytelen a saját érdekében egy picit modifikálódni az új világhoz. Nem mondom, hogy a hülyék hülyeségeit 100%-ban magadévá kell tenned, maradj a lehetőségekhez mérten egyéniség, de legyél minimálisan hajlékony. A gőzokádásnak ez a fajta ostoba módja, olyan mint a mai emberek acsarkodása. Nagyobb a füstje, mint a lángja. És ezt most úgy írom, hogy cloud chaser vagyok, ráadásul a nagyobb fajtából. Ugyanakkor én nem azért csinálom, mert 17 éves ribiket akarok lenyűgözni vele, hisz 40 éves vagyok, 46 éves feleségem van és a "legkissebb" mostohalánykám is 23 éves, tehát ez totálisan és homlokegyenest távol áll tőlem. Azért csinálom, mert ezt élvezem, ez lazít el és ezzel tudom kiváltani az igen erős(napi 2doboz töltött cigi a legerősebből) függőségem. Érdekes elgondolkodni a mai világ ellentétein, miszerint pl. műmellű,mű seggű,szilikonos szájú tonna sminkes műanyag nők keresik beteges módon az igazi férfit(félreértés ne essék, a fordítottja is megesik), valamint a nyugati szokások,ünnepek és a divattrendek majmolása közepette minden bazári majom fennhangon és acsarkodva hirdeti magáról, hogy ő aztán egyéniség és neki senki ne ossza az észt, hogy hogy élje az életét, holott az életének egyetlen mozzanata sincs, amit ne a menő trendek diktálnának. Ez a nagy büdös szomorú való, drága barátaim. Már Einstein apánk is megjósolta, hogy a technikai intelligencia robbanásszerű növekedésével egyenes arányosságban fog hanyatlani az álltalános intelligencia, ami ugye elengedhetetlen lenne a túléléshez a 21-ik századi vívmányok hirtelen bekövetkezett eltűnésével. Kissé sarkított kijelentés, de egyre igazabb, hogy az eddigi tömeges kihalást előidéző katasztrófák(mint meteor becsapódás, szupervulkán kitörés, globális árvíz, jégkorszak,stb.) toplistáján lassanként átveszik a dobogós helyet az ilyenek, hogy az internet megszűnése, a tesco-k és nagyobb hipermarketek működésének leállása, a fosszilis üzemanyagok elfogyása,stb. ...ez van emberek, nem kell szeretni és nem kell beállni közéjük a sorba, csak el kell fogadni olyan szinten, hogy el tudj az ilyenek mellett szó nélkül menni, mert minden idegeskedés, amivel emiatt terheled magad, a saját egészséged rovására megy és miután elpatkoltál, ezek a bazári majmok akkor is háborítatlanul élik tovább a kis életüket! :D ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 09:44 

Sziasztok,

Kbox 40w készülékem középérintkezőjéből letört egy darabka,a kb. a negyed íve,szerintetk lehet így használni,vagy cseréljem ki a középérinzkezőt?

Csatolok egy képet,de kicsit homályos.:

Kép

Kép

Eleaf Istick 50w, Kbox 40w, Ijust 2, KSD Sea Wasp 40W TC Box Mod,
Smoktech Micro GDC, Protank 2(módosított furatokkal), Diablo Rta, Eleaf Ijust start +, Kangside dk, Orchid v2 Rta, Kayfun mini v3 rta clone, VCMT RTA 6 ml,
GT-T RTA, Subtank Nano rta, Animodz Doggy Styled RTA

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 09:23 

Nem tanultak abból sem, amikor a trafikokba zavarták az analógot,és ezután hatalmasat lendült a csempészcigi vásárlás.Pedig látták, ott volt világosan, mekkorát csökkentek az eladások, és világos volt, hogy nem szokott le hirtelen minden harmadik bagós...nem is próbáltak sikerpropagandát gyártani a drasztikusan csökkenő eladásokból.Pedig ez itt, volt, nem is a messzi usákiában.

Ami pedig azt illeti, miért büntethetnek : egyrészt nem egyértelmű, azért hogy a mindenkori kedvük szerint lehessen csűrni-csavarni, másrészt, egy állam kontra állampolgár jogvitában, nem az számít, kinek van igaza, hanem az, ki tud többet tenni azért, hogy neki LEGYEN igaza.
Te úgy értelmezed, ahogy akarod, ők úgy, ahogy a zsebük akarja, de nekik lesz több jogászuk, vagy ha mégis szorulna a hurok, azonnali, rendkívüli törvénymódosításuk, láttuk, akár alkotmánymódosítás is játszik, ha kell.

Hogy divat-e az cigaretta? Igen, az. Hogy ez jó dolog-e ? A legvégén nekem az jön ki a matekból, hogy igen. Mert inkább legyen ez a " menő", mint a Marlboro, vagy a szintetikus drogok, vagy a varázsgomba, bármennyire is nem ártalmatlan azért a gőz.Szubkultúrát teremtett a vapelés, annak minden előnyével-hátrányával, és mint olyan, ez is több rétegű.Megvan itt is a kemény mag, aki komolyan gondolja, és megvan/lesz egy ennél nagyobb héj, akit csak a külsőségek vonzanak. Kialakultak a különféle irányzatok , frakciók is, akik persze fújnak egymásra, és eretnekké nyilvánítják egymást.

Alapvetően, én sokkal szivesebben látom a fiam kezében a 30-s isticket a Dwarv K-val, mint a " kékbondot", sőt ha egy 72 akksis,120 kilowattos moddal fújná a 98 vg-s, nullás levesből a felhőt, az is jobb lenne.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 08:21 

Jól írod.
De azért sántít a hasonlat, mert itthon egyelőre nem tilos az ecigi használata (sem).

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 06:31 

armor nemzetközi jog értelmezése: pl egy országban tilos fényképezőgépet venni használni te ha bemész oda használhatod ha nem vagy az adott ország állampolgára? Nem használhatod nem adhatod el nekik.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 04:27 
Hobbiviking

Ami a fiatalokat érinti baszott egy téma mert igen ott is van 90% nagyfüstű idióta, jó példa rá egy volt osztálytársam drága kisöccse aki indirekt módon leszarozta az origen19/22 klón-vtc mini setupomat, mert kevés wattot tud bezzeg az ő RX300-a a kétszázadik noname "supertankkal" (szerintem az uj nagycoilos Melo volt) az már cucc nem ugy mint ezek a kezdő hülyeségek mint egy origen még ha klón is(de ugye a nikotin káros a dohányíz meg undorító). Másrészről aki mondhatni buliból kért egy cigit egy barátjától aki már bocsánat de volt akkora liquid hogy szó nélkül adott is, rá pár évre rá meg napi egy doboznál vagy számolatlan tekertnél tartott és nem sikerült leszoknia annak meg tökéletes eszköz hogy ne károsítsa olyan durván magát a teljes hátralevő életére. Az ízekkel meg úgy vagyok hogy lehet bármit mondani nem csak a gyerekek szeretik a csokis-cukros stb... Ízvilágokat, bár én az utóbbi időben visszamentem a dohányízek fele mert meg kell vallajam néha fenemód hiányzik az analóg.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Ma, 00:11 

Fene tudja... anno mi a WC-n füstöltünk. A dohányos tanerőkkel együtt ;D . Persze a '70-es években még Amerika is füstölt. Asszem jobb lenne az e-bagót valami "okosan tűrve-tiltva-támogatva" (remélem érthető) alapra helyezni. Micsoda marhaság már ez a "belépő az analóghoz"? Ez a sok "gyümidesszert" ugyanis jóízű, meg baromi nagy "füstöt" csinál. Ha az ifjonc ezek után gyújt rá egy blázra, jóval nagyobb eséllyel hagyja a fenébe.

@armor: Meggyőződésem, hogy az egészségipar sokkal komolyabb ellenlábas az ügyben, mint a dohányipar.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 23:29 
Vaper Egyesületi tag

Lehet benne valami…
De a kérdés az, hogy mi a jobb? ::)

Ha ezt kezdi el használni vagy inkább rákattan a bagóra, mint anno mi valamikor, és onnan azért már baromi nehéz kilépni, mindannyian tapasztalhattuk… :-X

KépKép
Aki érti a viccet az mindent tud, aki nem, az mindenre képes
A humor az ember szkafanderje a Földön

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 22:20 

Eleg megnezni a facebukon az ecigis oldalak.Szinte minden csoportban a posztok 80%-a abbol all,hogy vettem egy xy "módot" mert nagy marha nagy "fustot" lehet vele fujni...Ezutan mar csak a sirankozas all,hogy eget,forro vaaagy meg tobb fustot szeretnek mit tegyek...Sokszor oszinten megmondva elkuldenem a krva annyukba.Fogalmuk sincs,hogy mi,miert tortenik,mivel mit kell csinalni,de nagy fustje legyen.....Ez mar nagyon nem az analogrol valo leszokasrol szol.Ahogy irtatok ez mar divat es majomkodas....

Tapatalkkal küldve az én HTC One_M8 Eye eszközömről

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 22:03 
boszorkány

mord025? már pár éve is volt ilyen tendencia a lányom gimiében, direkt kérdezgettem, cigizők használták mellette (helyette) mivel nincs szag, és a WC-ben egyszerűbb, ehhez hozzáveszel még egy "menő" faktort akkor bizony komoly gond is lehet ebből.
Azért sokkal nagyobb gondok voltak mindenféle porocskákból! a francba inkább engedélyezzük a Mariskát, mint hogy tolják az a szintetikusszemetet ami a mai napig félig legális helyette :(

Kép
Akármiről is beszélek mindig minőségi gyári aromára gondolok :)
Kép

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: Tegnap, 21:02 

Nikko77: Egyetértek veled, szerintem is van ilyen tendencia. A lányom 15 éves, kilencedikes gimnazista, az osztálytársai közül sokan tolják az ecigit. Azt nem tudom viszont, hogy 0mg-t szívnak vagy esetleg nikotintartalmút.

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: Tegnap, 20:51 
Nikko

Gyiva írta:
@ Niko 77
Sajnos a Bellus -t nem ismerem, sosem volt nálam, nem próbáltam, lehet, hogy nem is láttam? :-o :D
Sony Xperia ZR

Én már ismerem a bellust, de ez nem ok arra, hogy időnként ne jöjjön rám kóros bénázási roham! :D Egy óráig peöcsmögöltem vele. Az első tekerésnél a jó istennek sem sikerült elérnem, hogy a két coil egyszerre izzon fel. A második tekerés szinte azonnal pipec lett 26ga-s NiCr-al duál coilban 0.33 Ohm, egyforma, egyidejű felizzás. Akkor meg elértem a kazánpalástot belülről. De csak úgy tudtam rendesen megigazítani, ha előbb kivettem a vattát. :D A második vattázással végre klappolt minden. De ez lett az eredménye. Elég sokszor tekertem, mióta megvan, pláne az elején, amikor kísérleteztem a több féle huzallal, hogy melyiket szeressem, de ez sem akadályozott meg most ennek az eredménynek az összehozásában. :D

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nikko77 2017.05.24. 21:04-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 20:47 
Vaper Egyesületi tag

DLacx írta:
.... Hihetetlen, hogy ennyire képtelenek tanulni az USA Prohibíció és következményei c. leckéből.... :(

Bár így kiragadni a szövegkörnyezetéből nem túl elegáns :-[ , de egy picit kapcsolódik ahhoz, amin éppen a napokban gondolkodtam el…
Én úgy veszem észre, mintha a fiatalabb generációnál megjelent volna az ecigi-vel kapcsolatban „a tiltott gyümölcs a legédesebb” effektus.
Valahogy kezd divattá válni ezt a „tiltott bizbaszt” használni… mert az olyan "menő."
A trend kialakulásában (IMHO) jelentős szerepe lehet a tiltásnak…

Másnak, tapasztalat erről? ::)

KépKép
Aki érti a viccet az mindent tud, aki nem, az mindenre képes
A humor az ember szkafanderje a Földön

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 20:22 

DLacx: Köszönöm a higgadt hangnemet. Ez az utolsó bejegyzésem a témában, kizárólag Neked szól. A jelen állás szerint (!!!) én úgy gondolom, hogy jogilag nem szankcionálható az, aki pl. Kínából rendel magának ecigaretta hardvert. Leírtam, miért gondolom így.

Az elvi problémalátásoddal egyetértek - egyrészt adóbevételekre hajt az EU és MO is, másrészt szerintem a dohánylobbi is borzasztóan erős a háttérben, kilóra veszik meg a politikusokat.

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: Tegnap, 20:15 

@armor: Az EU-nem EU reláció nem tiltott. Tavaly szeptemberben a kedvenc EU-s nic szállítóm közölte velem, hogy a továbbiakban sajnos nem tud szállítani nekem. Amennyiben megadok egy nem EU-s címet, úgy természetesen semmi gond. Ennyit erről.
A másikról: senki nem állítja, hogy a TPD-vel a kínai cégeket kényszerítik, ezen ne lovagolj. Téged (engem, minket) kényszerítenek - mert minket tudnak. Pereld be őket, és majd meglátod. Elmehetsz Brüsszelig, Strassbourg-ig, de a pech, hogy a buli EU-szintű, tehát védeni fogják a saját ostobaságukat. Privát véleményem, hogy az EU ezzel de facto veszélyezteti a saját polgárai egészségét. A dohány (nikotin) élvezete mélyen gyökerezik az emberi társadalomban. Az E-cigi tiltása próbálkozás a palackból kieresztett szellem visszagyömöszölésére. Azzal, hogy tiltják pl. a töményebb nikotint, lehetőséget biztosítanak a feketepiac (= szennyezett áru lehetősége) eszkalálódására. Hihetetlen, hogy ennyire képtelenek tanulni az USA Prohibíció és következményei c. leckéből. :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 20:15 

@ Niko 77
Sajnos a Bellus -t nem ismerem, sosem volt nálam, nem próbáltam, lehet, hogy nem is láttam? :-o :D

Sony Xperia ZR

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyiva 2017.05.24. 20:21-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 20:12 
Hobbiviking

Ne halmozz akkor se. Tényleg. Aki halmoz azt az anyukája se szereti.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 20:02 

hohi: Rendben, nem folytatom. Mindenkinek köszönöm az észrevételeit. PEACE.

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: Tegnap, 20:00 

DLacx: Nem egyértelmű a helyzet SZERINTEM.

A TPD nem vonatkozhat Hong Kongra vagy az egész világra, kizárólag akkor, ha egy EU-s cég a szállító, akkor is csak rá vonatkozik a törvény, vagyis ő nem szállíthat, de egy EU-n kívüli vevő átveheti, azt az EU nem szankcionálhatja. Tehát hardver rendelése esetén SZERINTEM:

- Az EU - EU irányú távértékesítés tiltott, szállító és vevő is büntethető.
- Az EU - NEM EU irányú távértékesítés esetén csak az EU-s szállító céget tudják büntetni.
- A NEM EU - EU irányú távértékesítés esetén a szállítót nem tudja büntetni az EU, vagy ahogy írod, a kínaiak röhögnek rajta. DE a jelen állás szerint (ÉN ÍGY LÁTOM) nem egyértelmű, hogy az EU-s megrendelő büntethető-e. Én erre nem találtam utalást sem, pedig rengeteget olvastam utána. Nem arról beszélek, hogy átcsúszik-e a vámon a kínai áru, hanem hogy maga a helyzet jogsértés-e vagy sem: SZERINTEM Kínából egy magánszemély rendelhet bármit, rá a 22EUR limit ill. áfa/vám szabályok vonatkoznak. Hangsúlyozom: ÉN így értelmezem a jogszabályt.

nem tudom, esetleg így érthetőbb voltam-e... tényleg, srácok, nem akarok én itt senkit felhúzni.

A liquidekkel kapcsolatban egyetértünk: mivel jövedéki adóköteles termék, a külföldi rendelés adócsalás - ezt ne is feszegessük tovább, kár volt megemlítenem, bocs.

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: Tegnap, 19:51 

armor írta:
Kérlek, nyugodj meg. Nem venném a szívemre, ha miattam kapnál agyrákot.

A hatályos törvényt próbálom értelmezni. SZERINTEM a TPD 2 értelmében kizárólag EU-s cég nem végezhet távértékesítést, vagyis EU-s webshopból nem tudunk rendelni lényegében semmit. Hong Kongra nem vonatkozhat EU-s direktíva, így ott marad a korábbi szabályozás (22 EUR, felette áfa/vám, stb.) Az én értelmezésem szerint abban az esetben, ha az egyik fél nem tartozik az EU törvényei alá, nem valósul meg EU-n belüli távértékesítés, így sem a feladó, sem a vevő nem szankcionálható.

Komolyan mondom, nem célom senki idegesítése vagy agyrák okozása. Értlmezni próbálom a jogszabályt.

szia
nálam okosabb, tapasztaltabb vaperek elmondták a véleményüket az általad felvetett problémáról. senki nem akar téged meggyőzni az igazáról. elmondták, ők hogy látják. te is elmondtad, te hogy látod. ha még tovább folytatod ezt az elmélkedést, azt fogom hinni, te akarod a nagyérdeműt meggyőzni az igazadról.

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: Tegnap, 19:47 

Királyfi, te hol élsz. Maradjunk annyiban, hogy nem minket kell meggyőznöd, hanem adott esetben majd a NAV-ot. Egyébként értelmezd ezt: Mo. nem akarja, hogy Te (én, mi) ne a lézertarfikból vásásroljunk. Ha Mo-nak VAN ÉRDEKÉRVÉNYESÍTŐ KÉPESSÉGE (és van, úgy hívják NAV), hogy az OGY által hozott törvényt betartassa, akkor édesmindegy, hogy Kína ehhez mit szól (pláne, hogy te miként értelmezed a törvényt).

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 19:44 

deandras: nyolcbanháromszor olvastam el a linkelt cikket. Részben innen próbálom értelmezni a jogszabályt.

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: Tegnap, 19:42 

Kérlek, nyugodj meg. Nem venném a szívemre, ha miattam kapnál agyrákot.

A hatályos törvényt próbálom értelmezni. SZERINTEM a TPD 2 értelmében kizárólag EU-s cég nem végezhet távértékesítést, vagyis EU-s webshopból nem tudunk rendelni lényegében semmit. Hong Kongra nem vonatkozhat EU-s direktíva, így ott marad a korábbi szabályozás (22 EUR, felette áfa/vám, stb.) Az én értelmezésem szerint abban az esetben, ha az egyik fél nem tartozik az EU törvényei alá, nem valósul meg EU-n belüli távértékesítés, így sem a feladó, sem a vevő nem szankcionálható.

Komolyan mondom, nem célom senki idegesítése vagy agyrák okozása. Értlmezni próbálom a jogszabályt.

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: Tegnap, 19:34 

@armor.
Ez a rideg valóság:
http://ecigitesztek.hu/2017/04/30/mi-le ... s-20-utan/

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: Tegnap, 19:33 

@armor: Zárjuk rövidre: rosszul értelmezed a jogszabályt.
First of all... mindez engem sem fog addig visszatartani attól, hogy "efték"-ről rendeljek, amíg egyértelművé nem válik, hogy a cuccok zömét megfogják a vámon ("megfogás" alatt azt értem, hogy elkobozzák, vagy visszaküldik).
De hogy illúzióid ne legyenek...
- Ha a termék nem felel meg a TPD előírásoknak (pl tank űrméret stb.), akkor máris joggal_lehet "kuka".
- A határon túli értékesítés tilalma globális. Az "eftéken" tényleg nem tudják leverni (tehetnek panaszt a kínaiaknál, de az eredményre befizetek), de a megrendelőn igen. A legjobb, ha átcsúszik, a legkisebb rossz, ha nem kapod meg.
- A hardver szerintem véleményes. A nikotintartalmú lötty (ha akad még olyan ostoba, aki bepróbálkozik), viszont már jövedéki adócsalás.
Tré dolog, de a jog (sajnos) még egy Mo-nál "jogbiztonságosabb" EU tagállamban sem a mi oldalunkon áll :(

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitásaHozzászólás küldése Oldal: 1 / 74   [ 2200 hozzászólás ]
Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 74  Következő  | Le