Oldal Előző  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 129  Következő  | Le Oldal: 92 / 129   [ 3866 hozzászólás ] Hozzászólás küldése
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Azonnali kérdések - Gyors válaszok
HozzászólásElküldve: 2017.04.23. 10:00 

Dwarv RTA-m van. Más lötyik is vannak, de ez a projet lenny lenne az ami "aztakurv@kérekmég" élményt/ízt adja, pontosabban adta.
De a kevesebb aromásat megpróbálom még.
Mindenesetre köszönöm a tippeket ☺

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.23. 09:39 
Nikko

Kerimonas: Csak egy ötlet volt, mert már másra nem tudok gondolni. Sőt, azt még ki is felejtettem, hogy én csak DL tankokat használok, ahol ugye kevesebb ízt érzel eleve(valaki hozta a tökéletes példát itt korábban, hogy az MTL tank olyan, hogy ízlelgeted-forgatod a szádban a csokit, a DL tank meg olyan, hogy egyből lenyeled a csokit) és nekem még így is tökéletesek az ízek még 3.75% aromával is! Valamint, ha jól emlékszem azt is írtad, hogy van Dvarw E tankod és azzal is ugyanez a helyzet, miközben bárki, aki kipróbálta ezt a tankot, egyöntetűen azt nyilatkozza róla, hogy íz orgia! Szóval ezeknek a fényében jött ez az ötlet. Persze ettől még lehet egy nagy blőd hülyeség, amit írtam. Passzolok! Én mindenképp megpróbálnék más gyártótól rendelni legalább aromát, aztán egyszer csak kibukik végre, hogy mi a kánya. De addig is ki kell próbálni mindent.
------------------------------------------------------
Lenne egy kérdésem olyanokhoz, akik használtak folyamatosan tfv4-8-at, vagy bármi más triple-quad coil cloud chaser tankot nagy wattokon. Új jövevény nálam egy iStick 200W TC egy Joyetech Ornate tankkal. Ez integrált cucc és jelenleg a hozzá adott 0.17 Ohmos triple coil(vertical) SS316L kazánt használom 110-130 Watt között(a weboldala szerint a triple coil betét 80-290Watt között, a single coil 60-180Watt közötti tartományban használható). A készülékben 3db LG LGDBHE41865 high drain cella van. Nos vélhetően a kb. 1 napos üzemidő normálisnak mondható, mert 130 Watton elvileg 27.6 Ampert csókol be a cucc. De az mennyire normális, hogy a tank külseje az átlag használat mellett igen fórró tud lenni(kellemetlen az érintése, kb. 60 fok lehet) és időnként a slukk után, ha kifújom a kazántérből a gőzt, egy rövid ideig van még minimális gőz képződés, gondolom a belsejének a hőmérsékletéből adódóan. De a készülék is ilyenkor tapintásra mondjuk 39-40 fok. És mégvalami. A cellák töltéséhez egy 2 ágyas Efest SODA töltőm van. Tehát 2 fordulóban tudom feltölteni az aksikat. Van a töltőn egy kapcsoló, hogy 500mA vagy 1A. Ugye nem gond ezeknek a celláknak, ha 1Amperes állásban töltöm? Így saccperkábé 3-3.5 óra a teljes feltöltési idő.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nikko77 2017.04.23. 10:06-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.23. 07:37 

Én se MTL használattal kezdtem, DL volt. Ha Dvarw E van nektek egy szűkebb szipkát rakjatok rá

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.23. 06:25 

Nikko77 írta:

Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek! Nem lehetséges, hogy annyira túltolod az aromát, hogy azért nem érzed az ízt? Mondom mire gondolok: Az eper baromi illatos, de pl. egy kutyának, akinek ezerszer jobb a szaglása, egyes tézisek szerint büdös az eper. Mert túlvezérli a szaglás receptorait a tömény illat. Úgy értem, hogy a 14% aroma szerintem borzalmasan sok! A leg ínyencebb vaper, akivel találkoztam, 8%-ot használ. Egyesek szerint 3% is elég. Én úgy vélem, hogy max 5%, ennyit is szoktam használni, de néha ha lejjebb akarok menni a nikotinnal és natúr vg-vel higítok, akkor leesik az aroma arány 3.75%-ra és úgy is tökéletes, szinte nem is érezhető az ízcsökkenés. És mi van, ha te az átlagnál töményebb aromát használsz, az ízesítésből adódóan(pl. egy tömény vattacukor íz engem pl. lehet hogy már 2%-al is kikergetne(émelyítene) a világból!)...Vagy akkor másképp mondom. Az ócska mű üdítőkben, amikor túltolják a tömény édesítőszereket(az aszparthám pl. 600X intenzívebb a répacukornál), gyakran van az üdítőnek keserű utóíze.

Erre nem is gondoltam.Kipróbálom. Köszönöm ☺
Macskateszt megvolt semmi reakciót nem váltott ki belőle.
Bár a gyártó által megadott %-okkal játszottam, ami 50/50nél 10%, 100%VG alapba 20% (ebből a tisztaVG-sből most is van és ugyanezt érzem).

Gyemantt utolsó "hozzámszólásod"-ra reagálva. Párom MTL-ben szívja, én pedig dl-be, bár a dwarwnak köszönhetően mostmár inkább kezdek átszokni az MTL-re én is. Eddig azt hittem nem jó az nekem, majd próbaként a legkissebb szűkítővel a dwarval kitapasztaltam, hogy csak hülyén szívtam. (Igen megvolt a korrigálunk és slukkolunk többször is, de valahogy nem állt rá a szám)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.23. 01:35 
Kertész

Akkor csinál ilyet az akku, ha elengedi a forrasztás. Lehet, hogy ez a gond, és vissza kell csak forrasztani a drótot a készülék érintkezőjéhez. Én már találkoztam ilyen problémával(sikeresen megoldottam).

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 23:44 

Kipróbáltam, nem működik sajnos... Van esetleg még ötletetek, vagy innentől új akksi? :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 22:28 
Vaper Egyesületi tag

https://youtu.be/XlnvgIZrh3M?t=26m24s

Magyar konyha - Magyar pálinka - Magyar gőz

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 22:07 

simonattila1234 írta:
jaguar252! Nem lehet, hogy csak a készülék pozitív középérintkezőjét kell följebb piszkálni?

Gondolkoztam én is azon, hogy nem ér össze a két érintkező, viszont nem tudom, hogy hogy tudnam feljebb tolni, szóval aki tudja a megoldast, azt hallgatom! :)

Zöldfülu:

Igen, minden probléma nélkül megy a töltés.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 21:26 
Vaper Egyesületi tag

Tölteni tudod?

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 21:24 
Kertész

jaguar252! Nem lehet, hogy csak a készülék pozitív középérintkezőjét kell följebb piszkálni?

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 21:19 

koszi!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 21:02 

Sziasztok!
Tegnap lépett fel egy olyan probléma a készülékemnél, hogy az akkumulator bekapcsol, vilagit is, azonban egyaltalan nem porlaszt, hiaba szívom, semmi sem történik. A porlasztom kb egy hetes, probaltam masikkal is, szinten sikertelenul.
Mit tudok tenni ilyenkor?
Oxygain akkumulatorom van.

Köszönöm szépen a valaszokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 20:48 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Lajkoo: 32786, de célravezetőbb, ha az LSL funkciót bekapcsolod

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!
Az ezirányú kérdéseket a témának megfelelõ topikba kéretik feltenni! KÖSZÖNÖM!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 20:38 
Nikko

eWro52 írta:
Amíg nem tudok keverni magamnak lekvárt, addig muszáj vennem egy 10 milis likvidet trafikból. Mik azok a márkák amik onnan elfogadhatóak?

Próbáld ki az 555-öt. Szerintem imádni fogod. A RY4-nél és az usa mix-nél kissé kevésbé édes, enyhe mogyorós beütéssel. Ha pedig majd nekiállsz a keverésnek, próbáld ki a Tobacco Simphony-t. Véleményem szerint az még az 555-nél is nagyságrendekkel jobb. Nem tudom készen árulják e, én innen rendelem:
http://liquidhall.com/diy_eliquid/flavours/Inaweraaroma5ml/e--flavour-tobacco-tobacco-symphony
(ez csak aroma)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 20:35 

az elfelejtettem irni hogy a picon arctic fox van

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 20:29 
Nikko

Kerimonas írta:
A fűtőszálakat lekezelem vattázás előtt. A VapeisPassionből van az aroma, teljesen átlátszó, nem barnult semmit. A legelső amit vettem az isteni volt, a másodiktól kezdve már nem éreztem a különös ízt ami megfogott (az a nagyonédes valami) a harmadiknál szintén ugyanez van/volt.
kipróbáltam 50/50-be, 70/30 PG, 30/70VG ben is 10-20% közötti aromásításokkal 10 ml kiszerelésekben már az első adagnál. nekem a 65/35 VG jött be 14% aromával,meg is csináltam vagy 100-150 ml keverést, viszont nem stimmel. Ezeket is végigpróbálgattam már.
PG-VG alapom az azúr vegyszerboltból van (4-6os vonalán). Eddig nem volt semmi bajom vele.

Vampirevape már megrendelve, Bigmouth Toffee nem jön be ízre (szerintem köze nincs a tofifihez).
Nic pedig 100mg/ml eliqua, 2%-on...
1 hónapja ezzel küszködök, és most untam meg... :(

Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek! Nem lehetséges, hogy annyira túltolod az aromát, hogy azért nem érzed az ízt? Mondom mire gondolok: Az eper baromi illatos, de pl. egy kutyának, akinek ezerszer jobb a szaglása, egyes tézisek szerint büdös az eper. Mert túlvezérli a szaglás receptorait a tömény illat. Úgy értem, hogy a 14% aroma szerintem borzalmasan sok! A leg ínyencebb vaper, akivel találkoztam, 8%-ot használ. Egyesek szerint 3% is elég. Én úgy vélem, hogy max 5%, ennyit is szoktam használni, de néha ha lejjebb akarok menni a nikotinnal és natúr vg-vel higítok, akkor leesik az aroma arány 3.75%-ra és úgy is tökéletes, szinte nem is érezhető az ízcsökkenés. És mi van, ha te az átlagnál töményebb aromát használsz, az ízesítésből adódóan(pl. egy tömény vattacukor íz engem pl. lehet hogy már 2%-al is kikergetne(émelyítene) a világból!)...Vagy akkor másképp mondom. Az ócska mű üdítőkben, amikor túltolják a tömény édesítőszereket(az aszparthám pl. 600X intenzívebb a répacukornál), gyakran van az üdítőnek keserű utóíze.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 20:27 

Sziasztok! A picomom szeretném beállitani az órát pontosra, de nem találom a helyes rtc értékét.. Valaki megtudja irni? koszi

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 19:47 
Vaper Egyesületi tag

Nem baj... :D Úgyis mindent 1.3-s nikrómmal tekerek, hogy nyugodtan áttehessem mechára is, ha épp olyanom van, az meg nem tc huzal, üvegszálra meg nem is kell a tc.

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 19:26 
Kertész

Zödfülű írta:
Köszi

Igen láttam, hogy TC acéllal nincs, de eddig sem használtam. Gt,Gt2,DwarvE amim van, mind oldalról vesz levegőt.

A készülék leírásban valóban nincs benne az SS, de ez nem igaz, mert a készülékben benne van.

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 18:57 

Köszi. Tettem be 2db 1 ohmost mellé, vagy bejön vagy megmarad dísznek :)

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 18:53 

Tényleg izlés dolga. Én az AIO-hoz vettem a hiányzó fejekből egyet, egyet. Kipróbáltam mindet, amelyik bejött abból rendeltem egy dobozzal. Ez pedig az 1 ohm-os volt.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Maszatis 2017.04.22. 19:03-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 18:41 
Dark Vanker
Vaper Egyesületi tag

Izles dolga. Mi is aruljuk, 10 emberbol 8-nak nem faj a 0.6 ohmos se. En lassan slukkolok, nekem tul meleg volt.

Sent from my Passport using Tapatalk

FIGYELEM! Privát üzeneteket lehetõség szerint CSAK A FÓRUMMAL KAPCSOLATBAN fogadok!
A "mi a véleményed", a "mit ajánlanál", "szerinted mit vegyek" jelleggel íródott üzenetekre NEM válaszolok!
Az ilyen és ehhez hasonló dolgok NEM PRIVÁTUM! Ez itt még mindig egy fórum, és nem a "Bleki tanácsadó irodája"!
Az ezirányú kérdéseket a témának megfelelõ topikba kéretik feltenni! KÖSZÖNÖM!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 17:11 

Blackiex. Annyit emlegették a yt videóidat hogy ránéztem (jól tettem) teszteleted a ego aio-t
Ha jól értem tanácsos venni hozza egy 1 ohmos kazánt a hidegebb gőzért? Most rendelem csak nem nyomok rá amig nem biztos

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 16:58 
Vaper Egyesületi tag

Köszi

Igen láttam, hogy TC acéllal nincs, de eddig sem használtam. Gt,Gt2,DwarvE amim van, mind oldalról vesz levegőt.

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 16:40 
Kertész

Zöldfülű! Nekem január elején jött meg, szintén Gearbest-ről. Ami idegesítő benne, hogy amikor, 1 perc után kialszik a led, akkor ezzel el is megy alvó állapotba, tehát, csak a 2-ik nyomásra izzít. TC-t nem tudom, hogy milyen, mert nem érdekel, viszont nem tudsz együtthatót állítani, csak a beprogramozott TC-megy rajta(szerintem).Variwatt, viszont rendben működik, az akkuval jól bánik. Kényelmes a fogása, tűzgombja is határozottan kattan, nem bohóckodik. Az 510 csatiján, nincsenek bevágások, tehát csak oldalsó levegőzésű kazánnal jó, vagy pedig headsink a megoldás. A csatlakozó, acél, és rugós, ez rendben van, a módok között a tűzgomb 3x-gyors lenyomásával változtatható. Nagyjából ennyi.

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 15:41 
Vaper Egyesületi tag

SMJ 75w tc megér 20 eurót? Mert a gearbest-en most annyi.

A mini változat. Úgy gondolom 7000 ft-ot mindenképpen megér, szóval megrendeltem.

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 08:57 
Hobbiviking

BF porlasztofejekhez van full kezdoknek, amugy sima watt mod.
Tehat ha cubisod v cubis pro tankod vann akk allitolag az ellenallas alapjan megmondja melyik gyari fej van benne es kiirja neked a minimum/maximum ajanlott wattot.

Vtwo Mini, pico squezze, Dicodes No.6, Saját FET-es squonker(nagy, randa, saját.)

Dvarw RTA(3/100), Jorda(0107) Kabuki 510(Kamino), Origen Tiny tank (Kamino), Origen 19/22 (Kamino), Taifun gt2 w Dripper(Hotcig), Armor1.0(Kamino)

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.22. 08:54 

Megjött a vtwo mini :D
Nagyon korrekt kis cucc, és a szilikon tok is jó lesz munkahelyen.
Egy dolog van amit nem tudok hogy mi az pontosan.
A start módról tud valaki konkrétumokat írni?
Nagyon keveset tudok angolul, és így csak sejtem hogy mi lehet az.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.04.21. 19:23 
Vaper Egyesületi tag

Mystic RY4,

Maximum Smoke RY4,Route66, Tobacco road, RY3

Vissza a tetejére
 Online Profil  

HozzászólásElküldve: 2017.04.21. 19:16 

gyemantt, nem én mondtam,hanem Kerimonas :D

blackiex,Én tőled tanultam youtubról és innen kaptam tippeket.Azóta "úszom a kellemes gőzölésben".
De,hogy miért tesznek felesleges köröket a tekerés helyett és az összetevők helyes kiválasztásánál néha néhány vaperek,nemtom.

Kép

Eleaf Istick 50w, Kbox 40w, Ijust 2, KSD Sea Wasp 40W TC Box Mod,
Smoktech Micro GDC, Protank 2(módosított furatokkal), Diablo Rta, Eleaf Ijust start +, Kangside dk, Orchid v2 Rta, Kayfun mini v3 rta clone, VCMT RTA 6 ml,
GT-T RTA, Subtank Nano rta, Animodz Doggy Styled RTA

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitásaHozzászólás küldése Oldal: 92 / 129   [ 3866 hozzászólás ]
Oldal Előző  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 129  Következő  | Le